آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 13 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76051
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  از صبح امروز زائران ایرانی حاضر در کربلا با حضور در پای صندوق‌های رأی، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.

  حضور پر شور زائران ایرانی پای صندوق‌های رأی در کربلای معلی

  اوای شمال/از صبح امروز(جمعه ۲۹ ادیبهشت ماه) زائران ایرانی حاضر در کربلا با حضور در پای صندوق‌های رأی، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند. در کربلای معلی ۴ شعبه رأی گیری در نظر گرفته شده است و زائران خود را به نزدیکترین شعبه محل اسکان خود می‌رسانند و در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند. نزدیک […]

  اوای شمال/از صبح امروز(جمعه ۲۹ ادیبهشت ماه) زائران ایرانی حاضر در کربلا با حضور در پای صندوق‌های رأی، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.
  در کربلای معلی ۴ شعبه رأی گیری در نظر گرفته شده است و زائران خود را به نزدیکترین شعبه محل اسکان خود می‌رسانند و در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند.
  حضور پر شور زائران ایرانی پای صندوق‌های رأی در کربلای معلی
  نزدیک به ۶ هزار زائر ایرانی که توسط شرکت شمسا به عتبات آمده اند و همین تعداد نیز زائران کاروان‌های آزاد، امروز در کربلا هستند، علاوه بر این آمار، ۷۰۰ خانواده ایرانی که عمدتا زنانی هستند که با مردان عراقی ازدواج کرده اند، نیز در شهر کربلا حضور دارند.
  ۴ شعبه اخذ رأی در کربلا در نظر گرفته شده است، شعبه اصلی در کنسولگری و ۳ شعبه در ۳ هتل و در ۳ نقطه حضور زوار ایرانی در کربلای معلی مستقر شده است.
  حضور پر شور زائران ایرانی پای صندوق‌های رأی در کربلای معلی
  برای انتخابات ریاست جمهوری کشورمان ۲۳ صندوق رأی در نقاط مختلف عراق مستقر شده است که از این تعداد ۶ صندوق متعلق به بغداد و حومه آن است که یکی از آن‌ها در محل سفارت، یک صندوق در فرودگاه، یکی در کاظمین، یک صندوق در سامرا (استان صلاح الدین) و یک صندوق در مرز مهران – زرباطیه (استان واسط) مستقر خواهد شد و نیز یک صندوق سیار هم در بغداد پیش بینی شده است.
  حضور پر شور زائران ایرانی پای صندوق‌های رأی در کربلای معلی
  همچنین تعداد صندوق‌های رأی در شهرهای کربلا، نجف و اربیل هر کدام ۴ صندوق اعلام شده است و در بصره ۳ صندوق رأی و در سلیمانیه نیز ۲ صندوق، آرای اتباع و زائران ایرانی را جمع آوری می‌کنند.

  برچسب ها :

  نظرات