آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76019
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  شب گذشته مژده لواسانی مجری تلویزیون مهمان دورهمی شد.

  دورهمی مهران مدیری با مجری جوان و با سابقه صدا و سیما/ مژده لواسانی: هنوز دلم گرفتار نشده!

  آوای شمال/مهران مدیری شب گذشته با حضور مجری برنامه های تلویزیونی به موضوع مهاجرت پرداخت و ابتدای برنامه به حضور گسترده ایرانی ها در دیگر کشورهای جهان اشاره کرد. وی با بیان علاقه مهاجرین به جزایر تازه کشف شده، تعدادی از تماشاگران را به صحنه دورهمی فراخواند و در ادامه بینندگان را به تماشای بخش […]

  آوای شمال/مهران مدیری شب گذشته با حضور مجری برنامه های تلویزیونی به موضوع مهاجرت پرداخت و ابتدای برنامه به حضور گسترده ایرانی ها در دیگر کشورهای جهان اشاره کرد.

  وی با بیان علاقه مهاجرین به جزایر تازه کشف شده، تعدادی از تماشاگران را به صحنه دورهمی فراخواند و در ادامه بینندگان را به تماشای بخش نمایشی با ایفای نقش سیامک انصاری، سروش جمشیدی و مه لقا باقری دعوت کرد.

  مدیری با اشاره به ویژگی های زبان فارسی درخصوص فرار بودن زبان فارسی گفت.

  مجری برنامه تلویزیونی دورهمی در ادامه میزبان مژده لواسانی مجری برتر صدا و سیما شد.

  لواسانی در ابتدای صحبت هایش به ترس خود از گربه و کابوس های شبانه اش از ترس این حیوان اشاره کرد.

  وی از شروع فعالیت خود در سن سه سالگی در برنامه رادیویی سلام کوچولو گفت و مدیری بخش هایی از این برنامه رادیویی با حضور لواسانی را در فضای استودیو پخش کرد.

  لواسانی به ماندگاری خود در عرصه رادیو اشاره کرد و از فعالیت ۲۴ ساله خود در صدا و سیما به عنوان جوان‌ترین سردبیر رادیو و همکاری با مدیری در سریال پلاک ۱۴ گفت.

  مجری برنامه تلویزیونی بوی عیدی با بیان اینکه اولین حقوقم ۹ هزار تومان بود، از حقوق های پایین رادیو و شیرینی‌ها و حال خوب سال های گذشته گفت.

  لواسانی درباره معیارهای ازدواجش بیان کرد: باید آدم جایی دلش گرفتار باشد تا ازدواج کند و هنوز جایی دلم گرفتار نشده و مثل بقیه زنان، مادر شدن را بسیار دوست دارم و از الان هم اسم فرزندانم را انتخاب کرده ام.

  وی پیرامون رأی مردم به اجرای برتر خود، ادامه داد: در تمام اجراهایم سعی کردم آن‌چیزی باشم که زیست کرده ام و حرف جوانان را می‌زنم.

  مجری برنامه تلویزیونی بوی عیدی با بیان لذت آشپزی، از عشق خود به سفر و محیط زیست و رسیدن به جهان بینی دقیق خود گفت.

  لواسانی اظهار داشت: با بیان اینکه ما براساس حرفه‌ کاری مان خیلی در معرض قضاوت هستیم، اما الحمدلله این قضاوت ها در صفحه شخصی من کمتر است و مورد لطف خدا قرار گرفته ام.

  وی به ساخت برنامه خود در خصوص اجرای برنامه های اجتماعی پیرامون موضوع دختر خانم‌ها گفت و به ادامه تحصیلش در زمینه حقوق اشاره کرد.

  وی افزود: بیشترین تاثیر مثبت را در زندگی از مادر و پدر عزیزم گرفتم و در کار و حرفه ام سعی می‌کنم از مجموعه آدم هایی در اطرافم هستند، با بهره گیری از توانایی هایشان استفاده کنم.

  لواسانی ‌با بیان اینکه نوشتن بزرگترین سهم من از لذت های زندگی است، از چاپ کتاب‌ «خون انار گردن پاییز است» گفت و تابلویی از «اسما الحسنی» را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

  گفتنی است؛ مدیری در پایان به جمع‌بندی موضوع مهاجرت و مهاجرت معکوس از روستاها به شهرها گفت.

  برچسب ها :

  نظرات