آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75957
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فروش فیلم‌های سینمایی در هفته گذشته بهتر بود و فیلم «نهنگ عنبر ۲» با اقبال بیشتری مواجه شد.

  «نهنگ عنبر۲» در آستانه ۵ میلیارد/ «گشت۲» به مرز ۱۹ میلیارد رسید

  اوای شمال/در میان اکران‌های سینمایی بر خلاف تصور تنها فیلم «نهنگ عنبر۲؛ سلکشن رویا» موفق به جلب نظر مخاطب شد. علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم گفت: شب گذشته در اکثر سالن‌های تهران و شهرستان فیلم با فروش فوق‌العاده مواجه شد و هم اینک فروش فیلم در شرایطی که اکثر مردم درگیر […]

  اوای شمال/در میان اکران‌های سینمایی بر خلاف تصور تنها فیلم «نهنگ عنبر۲؛ سلکشن رویا» موفق به جلب نظر مخاطب شد.

  علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم گفت: شب گذشته در اکثر سالن‌های تهران و شهرستان فیلم با فروش فوق‌العاده مواجه شد و هم اینک فروش فیلم در شرایطی که اکثر مردم درگیر انتخابات بودند به رقم ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسید.

  وی درباره فروش فیلم «برادرم خسرو» گفت: این فیلم نیز در میان فیلم‌های اجتماعی با اقبال مواجه شد و به فروش ۲۵۰ میلیون تومان رسید.

  احمد مختاری مدیر پخش هدایت‌فیلم درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: «گشت ۲» هم‌اکنون به فروش کل ۱۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسید و فیلم «خوب، بد، جلف» به فروش ۱۶ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان دست یافت.

  وی درباره فیلم «ویلایی‌ها» گفت: این فیلم در تهران به فروش یکصد میلیون و در شهرستان به فروش ۴۰ میلیونی دست یافت که در کل ۱۴۰ میلیون تومان فروش فیلم در گیشه سینما بود.

  وی درباره فروش فیلم «آشوب» گفت: این فیلم در تهران یکصد میلیون و در شهرستان ۳۰ میلیون تومان فروش داشت که در کل به فروش ۱۳۰ میلیون تومان رسید.

  حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «نقطه کور» گفت: فروش فیلم به عدد ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات