آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75927
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  نماینده روحانی در ستاد انتخابات کشور گفت: بر اساس آخرین گزارشی که تا کنون بدست ما رسیده بیش از ١۵ میلیون رأی اخذ شده است.

  تاکنون بیش از ١۵ میلیون رأی اخذ شده است/ اخذ ساعتی ۲ میلیون رأی

  اوای شمال/مستقر در ستاد انتخابات کشور، احمد ترک نژاد نماینده روحانی در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس اخرین گزارشی که تا کنون بدست ما رسیده بیش از ١۵ میلیون رای اخذ شده است. وی افزود: تقریبا ساعتی ٢ میلیون اخذ رای صورت گرفته است. وی در بخش دیگری از سخنان […]

  اوای شمال/مستقر در ستاد انتخابات کشور، احمد ترک نژاد نماینده روحانی در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس اخرین گزارشی که تا کنون بدست ما رسیده بیش از ١۵ میلیون رای اخذ شده است.

  وی افزود: تقریبا ساعتی ٢ میلیون اخذ رای صورت گرفته است.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد موجود شعب اخذ رأی، تاکنون مشکلی در روند بررسی و اخذ رأی وجود نداشته است، حتی ممکن است مسائل نامتعارفی از سوی افراد و شخصی وجودداشته باشد و این طبیعی است، اما تاکنون مشکلی در شعب سراسر کشور وجود نداشته است که در صورت بروز مشکل، آن را انتقال می‌دهیم.

  وی ادامه داد: عمده‌ترین مشکل امروز تراکم جمعیت است علی‌رغم اینکه هر ساعت ۲ میلیون رأی اخذ شده است.

  نماینده روحانی در ستاد انتخابات کشور در ادامه خاطرنشان کرد: سطح مشارکت بسیار بالاست اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که احراز هویت باید حتماً انجام شود و این موضوع سطح سلامت انتخابات را بالا می‌برد، بنابراین نمی‌توان دقت را فدای سرعت کرد.

  وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه تاکنون رعایت قانون به صورت کامل انجام شده است یا خیر، گفت: رعایت قانون قطعاً صورت گرفته است، هر چند ممکن است برخی مسائل مانند تخلفات خودسرانه و یا طرح مطالبی وجود داشته باشد که در تلاشیم آنها را رفع کنیم.

  وی همچنین تصریح کرد: باتوجه به تراکم بالای جمعیت در شعب اخذ رأی، به نظر می‌رسد سطح مشارکت از ۷۰ درصد عبور کند که این خواسته نظام جمهوری اسلامی است.

  ترک‌نژاد بر همین اساس اضافه کرد:‌ قطعا رئیس‌جمهور آینده از سطح رأی بالایی برخوردار خواهد بود.

  وی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر و تاکنون روند اخذ رأی در شعب به صورت طبیعی طی شده است و اگر هم مشکلاتی در این زمینه وجود داشته باشد، عوامل ستاد انتخابات کشور تمامی اطلاعات مذکور را به ما انتقال می‌دهند و تلاش می‌کنند که مشکلات را برطرف کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات