آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75757
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  با توجه به صعود 3 تیم ایرانی به مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، به نظر می رسد سهمیه کشورمان برای این مسابقات در فصل آینده تغییری نکند.

  سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا /تراکتورسازان راهی پلی آف می شوند

  آوای شمال/ درحالیکه تمام کشورهای آسیایی و به خصوص ایران، منتظر مشخص شدن تعداد سهمیه شان در لیگ قهرمانان آسیا (۲۰۱۸) هستند، یکی از رسانه‌های عربستانی، سهمیه این کشور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ را اعلام کرد. روزنامه عین الیوم عربستان خبر داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا برای رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ به عربستان […]

  آوای شمال/ درحالیکه تمام کشورهای آسیایی و به خصوص ایران، منتظر مشخص شدن تعداد سهمیه شان در لیگ قهرمانان آسیا (۲۰۱۸) هستند، یکی از رسانه‌های عربستانی، سهمیه این کشور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ را اعلام کرد.
  روزنامه عین الیوم عربستان خبر داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا برای رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ به عربستان سهمیه ۳+۱ را داده و این درحالی است که تنها ۲ تیم الهلال و الاهلی از این کشور در مرحله یک هشتم نهایی حضور دارند.
  الهلال، الاهلی و النصر ۳ سهمیه مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان هستند و الاتحاد نیز به مرحله پلی آف راه یافته است تا شانس حضورش در این مسابقات را امتحان کند.
  همچنین سهمیه امارات نیز برای فصل آینده این مسابقات اعلام شد که ۳+۱ است.
  حال با توجه به صعود سه تیم ایرانی ( استقلال تهران- استقلال خوزستان- پرسپولیس) به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، صدرنشینی ایران در رنکینگ نخست آسیا و درصد حضور هواداران ایرانی در ورزشگاه، به نظر می رسد سهمیه کشورمان نیز مانند عربستان و امارات ۳+۱ باشد.
  البته با این تعداد سهمیه، پرسپولیس ، استقلال تهران و نفت مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود می کنند و تراکتور می بایست در مرحله پلی آف حضور یابد.
  البته تعداد سهمیه ها به صورت قطعی از کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) اعلام نشده اما به احتمال زیاد سهمیه ایران برای این مسابقات ۳+۱ است.

  برچسب ها :

  نظرات