آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75727
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ جزئیات حریق و مرگ تمام سرنشینان مینی‌بوس سرویس یکی از ادارات که صبح امروز در بزرگراه سعیدی دچار حادثه شده بود را تشریح کرد.

  جزئیات حادثه مرگبار آتش‌سوزی مینی‌بوس در تهران

  آوای شمال/در تشریح جزئیاتی از حادثه حریق صبح امروز یک دستگاه مینی بوس که به کشته شدن ۴ نفر از شهروندان تهرانی انجامید اظهار داشت: در ساعت ۷:۲۵ صبح امروز یک دستگاه مینی بوس که به عنوان سرویس یکی از ادارات در حال تردد در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آیت‌الله سعیدی و قبل از […]

  آوای شمال/در تشریح جزئیاتی از حادثه حریق صبح امروز یک دستگاه مینی بوس که به کشته شدن ۴ نفر از شهروندان تهرانی انجامید اظهار داشت: در ساعت ۷:۲۵ صبح امروز یک دستگاه مینی بوس که به عنوان سرویس یکی از ادارات در حال تردد در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آیت‌الله سعیدی و قبل از سی متری جی بود دچار حریق شد.

  رئیس مرکز اطلاعات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در این سانحه به جز راننده مینی‌بوس، ۴ نفر سرنشین این خودرو بودند که متاسفانه به دلیل وقوع این حریق، هر ۴ سرنشین آن کشته شده و راننده آن نیز به شدت دچار سوختگی شد.

  وی در خصوص علت این حادثه نیز گفت: بررسی‌های کارشناسان پلیس نشان داد که حریق این مینی‌بوس به دلیل تصادف یا برخورد نبوده و احتمالاً نقص فنی خودرو دلیل اصلی حریق آن بوده است.

  رازقی در ادامه با بیان اینکه وقوع این حادثه باعث ترافیک سنگین در هر دو مسیر رفت و برگشت بزرگراه سعیدی، خیابان زرند و برخی از معابر حاشیه‌ای این محدوده شده بود، گفت: پس از حضور آتش‌نشانان و اطفای حریق، ترافیک سنگین در این معابر ادامه داشت و با تلاش عوامل پلیس راهور پایتخت، وضعیت ترافیکی در حدود ساعت ۹ به حالت عادی بازگشت.

  وی در پایان با هشدار نسبت به توجه به معاینات فنی برای پیشگیری از بروز حوادث اینچنینی گفت: توصیه می‌شود هموطنان عزیز حتما حساسیت بیشتری نسبت به ایمنی خودروهای خود داشته باشند تا خدای ناکرده شاهد چنین حوادث دردناکی نباشیم.

  برچسب ها :

  نظرات