آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75697
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  حامیان روحانی قرار است با طراحی سناریوی مظلوم نمایی، گردهمایی امروز روحانی در مشهد را به آشوب و درگیری منجر کنند.

  «حقّه‌ی کثیف» حامیان روحانی برای ایجاد درگیری و آشوب در مشهد

  آوای شمال/پس از ائتلاف ۲ کاندیدای جریان انقلاب و شوک اجتماعی مترتب از آن در فضای انتخاباتی که منجر به افزایش چشمگیر آرای حجت‌الاسلام رئیسی در سراسر کشور شد، اتاق فکر جریان حامی حجت‌الاسلام روحانی برای جبران شکست خود برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داد. این برنامه‌ریزی‌ها با هدف ایجاد مظلومیت و تاثیرگذاری بر افکار عمومی صورت […]

  آوای شمال/پس از ائتلاف ۲ کاندیدای جریان انقلاب و شوک اجتماعی مترتب از آن در فضای انتخاباتی که منجر به افزایش چشمگیر آرای حجت‌الاسلام رئیسی در سراسر کشور شد، اتاق فکر جریان حامی حجت‌الاسلام روحانی برای جبران شکست خود برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داد.

  این برنامه‌ریزی‌ها با هدف ایجاد مظلومیت و تاثیرگذاری بر افکار عمومی صورت گرفته تا حامیان روحانی بتوانند با انجام عملیات‌ روانی رای‌های از دست رفته خود را بازیابی کنند و با القای این موضوع که طرف مقابل با اقدامات تهاجمی و خشن مانع استفاده حامیان روحانی از امکانات تبلیغاتی می‌شوند، جو روانی جامعه را تحت‌تاثیر قرار دهند.

  براساس اخبار منتشر شده از منابع مطلع قرار است امروز در گردهمایی تبلیغاتی در مشهد که ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی آن را ترتیب داده، شبه کنسرتی برگزار شود و سپس این کنسرت توسط عده‌ای که از سوی هواداران این کاندیدا اجیر شده‌اند، دچار آشوب و درگیری مصنوعی شود.

  براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته حامیان روحانی قصد دارند با ایجاد آشوب و درگیری ساختگی، عده‌ای از حاضران را زخمی کنند. هدف حامیان روحانی این است که با بهره‌گیری تبلیغاتی از این اقدام برنامه‌ریزی شده و انتساب آن به هواداران کاندیدای دیگر که او نیز امروز در مشهد حاضر خواهد شد، فضای منفی علیه حجت‌الاسلام رئیسی بوجود آوردند و برای خود دوپینگ تبلیغاتی بسازند.

  به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام روحانی در چند روز اخیر با کاهش شدید آرا موجه شده‌ است و حضور بیش از ۳۰۰ هزار نفر ار مردم تهران در مصلی تهران و حمایت از ابراهیم رئیسی و بی‌اعتنایی به همایش اصلح‌طلبان که همزمان با مراسم مصلی برگزاری شد، مؤید این موضوع است که پیروز قاطع انتخابات کاندیدای جبهه انقلاب خواهد بود.

  در چند روز اخیر نیز حضور پرشکوه مردم در محل‌های سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی در استان‌های اصفهان، شیراز، بوشهر، سمنان، البرز و شهرهای دیگر بر پیروزی کاندیدای جبهه انقلاب صحه گذاشته است.

  برچسب ها :

  نظرات