آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75645
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  با افزایش استقبال شهروندان از لیست مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات شورای شهر کرج، حمله به بنرها و پوسترهای جمنا طی 24 ساعت گذشته شدت گرفته است.

  حمله به بنرها و پوسترهای لیست جمنا در کرج/ تلاش برای توزیع لیست‌های جعلی به نام جمنا

  اوای شمال/لیست جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای شورای شهر کرج (لیست جمنا) با استقبال خوب شهروندان کرجی مواجه شده و درخواست‌ها برای دریافت این فهرست پس از توزیع در نماز جمعه‌ گذشته و نیز در همایش انتخاب هوشمند که با حضور علیرضا زاکانی برگزار شد، قابل توجه بوده است. روز گذشته نیز لیست مورد […]

  اوای شمال/لیست جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای شورای شهر کرج (لیست جمنا) با استقبال خوب شهروندان کرجی مواجه شده و درخواست‌ها برای دریافت این فهرست پس از توزیع در نماز جمعه‌ گذشته و نیز در همایش انتخاب هوشمند که با حضور علیرضا زاکانی برگزار شد، قابل توجه بوده است.

  روز گذشته نیز لیست مورد حمایت جمنا در میان هواداران سیدابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف که در همایش انتخاباتی نامزد مورد حمایت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شرکت کرده بودند، توزیع شد.

  استقبال مردم از لیست جمنا، باعث شکل‌گیری موج تخریبی علیه این لیست شده است.

  از بین بردن بنرهای تبلیغاتی اعضای این جبهه در طول ۲۴ ساعت گذشته شدت یافته و با جدیت ادامه دارد.

  در فضای مجازی نیز تحرکات تخریبی از سوی برخی افراد صورت گرفته که نشانگر اثرگذاری لیست جمنا و در خطر افتادن منافع عده‌ای خاص، است.

  این تحرکات تخریبی به طور کامل، از سوی جبهه مردمی رصد می‌شود.

  تهیه‌ لیست‌های مشابه با لیست جبهه مردمی، یکی دیگر از اقداماتی بوده که برای مقابله با اثرگذاری لیست جمنا صورت گرفته است.

  برخی افراد و گروه‌ها با استفاده از عناوین مشابه با جبهه انقلاب، دست به ایجاد لیست‌های ساختگی زده‌اند.

  جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان البرز با صدور اطلاعیه‌ای از از شهروندان کرج درخواست کرده با اطلاع‌رسانی نسبت به لیست جمنا که از طریق کانال رسمی این جبهه منتشر شده است و تراکت‌های چاپی که حاوی لیست جمنا و لوگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان البرز بوده، مانع این اقدامات تخریبی شده و برای تشکیل یک شورای «کارآمد و امین» همدل و همراه شوند.

   

  برچسب ها :

  نظرات