آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75635
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان اصفهان از فرماندار اصفهان تأمین امنیت ستادهای این نامزد را خواستار شد.

  حمله کارناوال‌های تبلیغاتی روحانی به ستادهای رئیسی در اصفهان

  آوای شمال/فرهاد قادریان رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان اصفهان با ارسال نامه‌ای به احمد رضوانی فرماندار اصفهان خواستار تأمین امنیت ستادهای این کاندیدا شد. در این نامه آمده است: پس از حمد خداوند و درود و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)؛ احتراماً با توجه به حضور روز گذشته حجت‌الاسلام رئیسی […]

  آوای شمال/فرهاد قادریان رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان اصفهان با ارسال نامه‌ای به احمد رضوانی فرماندار اصفهان خواستار تأمین امنیت ستادهای این کاندیدا شد.

  در این نامه آمده است: پس از حمد خداوند و درود و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)؛ احتراماً با توجه به حضور روز گذشته حجت‌الاسلام رئیسی در شهر اصفهان و حضور گسترده و ستودنی مردم عزیز اصفهان در استقبال از ایشان، شب گذشته عده‌ای به صورت کارناوال‌های موتوری و گشت‌های دسته‌جمعی تعرضاتی را به ستادهای حجت‌الاسلام رئیسی و در حمایت از کاندیدای دیگر (حسن روحانی) داشته و برخی موارد از جمله ستاد خیابان مرداویج، خیابان کاوه و خیابان هشت بهشت غربی به بر هم زدن نظم و ضرب و شتم منجر شده است، بنابراین چون جناب‌عالی مسؤول شورای تأمین شهرستان اصفهان هستید، در اسرع وقت تدبیر کنید تا فضای انتخابات به سمت تنش و بر هم زدن امنیت ستادهای حجت‌الاسلام رئیسی هدایت نشود. تأکید ستاد مرکزی تهران و به تبع استان‌ها بر اخلاق‌محوری در مجموعه ستادهای حجت‌الاسلام رئیسی است.

  به گزارش فارس، شب گذشته، عده‌ای از حامیان دولت با تجمع غیرقانونی مقابل ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در سیستان و بلوچستان و سر دادن شعارهایی قصد ایجاد تنش را داشتند.

  همچنین اواخر شب گذشته عده‌ای با حمله به ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی در شیراز قصد تخریب اموال و درگیری با اعضای ستاد وی را داشتند که برای پرهیز از تنش ستاد مرکزی «کار و کرامت» شیراز موقتاً و داوطلبانه فعالیت خود را تعطیل کرد.

  پس از شکست پروژه رقیب‌هراسی و ایجاد فضای دوقطبی کاذب، گویا دست‌هایی در پی متشنج کردن فضا در آستانه انتخابات هستند.

   

  برچسب ها :

  نظرات