آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75561
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جنون زن جوانی که شوهر و دو فرزندش را با چاقو در شهرک آزادی به قتل رسانده بود، توسط کارشناسان پزشکی قانونی تأیید شد.

  قاتل اعضای یک خانواده در شهرک آزادی جنون داشت

  آوای شمال/حدود ساعت ۱۲ ظهر ۱۴ آبان ماه سال گذشته وقوع یک جنایت هولناک در ساختمانی در شهرک آزادی به مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اعلام شد که بلافاصله تیمی از نیروی انتظامی در محل حاضر شدند و طی بررسی‌های اولیه مشخص شد زن سی و چهار ساله‌ای به نام فرزانه همسر سی و نه ساله و دختر و […]

  آوای شمال/حدود ساعت ۱۲ ظهر ۱۴ آبان ماه سال گذشته وقوع یک جنایت هولناک در ساختمانی در شهرک آزادی به مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اعلام شد که بلافاصله تیمی از نیروی انتظامی در محل حاضر شدند و طی بررسی‌های اولیه مشخص شد زن سی و چهار ساله‌ای به نام فرزانه همسر سی و نه ساله و دختر و پسر یازده و چهار ساله‌اش را با ضربات چاقو به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

  فرزانه پس از قتل  و خودزنی قصد پریدن از بالکن خانه و خودکشی را داشت که توسط پلیس بازداشت شد همچنین دختر دیگر فرزانه که توسط مادرش مجروح شده بود به همراه مادرش به بیمارستان منتقل شد.

  دقایقی بعد از این قتل مراتب به بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام و بازپرس امور جنایی تهران در محل وقوع جنایت حاضر شد همچنین بررسی صحنه وقوع جرم نشان داد که تمامی اموال محل وقوع جنایت شکسته و به شدت تخریب شده است.

  بررسی‌های تکمیلی در رابطه با این قتل هولناک نشان داد که همسایه‌های قاتل پس از شنیدن صدای مشاجره و درخواست کمک فرزندان فرزانه در منزل آنها را شکستند و پلیس را در جریان این جنایت هولناک گذاشتند.

  فرزانه در تحقیقات اولیه مدعی شد که از سالها قبل قرص مصرف کرده و به خاطر رفتارهای همسرش تصمیم به جنایت گرفته است.

  وی درباره علت قتل فرزندانش نیز به بازپرس گفت: پس از این اتفاق فرزندانم که در حال تماشای تلویزیون بودند را نیز با چاقو زدم چون نمی‌خواستم آنها دست شخص دیگری بیفتند. همسر من با زن دیگری ارتباط داشت و همین موضوع باعث درگیری بین ما می‌شد.

  در ادامه رسیدگی به پرونده، فرزانه به مدت یک ماه در بیمارستان روانی بستری شد و با دستور محسن مدیر روستا؛ بازپرس پرونده برای انجام آزمایشهای لازم و بررسی سلامت روحی و روانی توسط کارشناسان پزشکی قانونی استان تهران معاینه شد.

  سرانجام کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی وضعیت روحی و روانی فرزانه اعلام کردند وی در زمان ارتکاب جنایات مبتلا به اختلال خلقی همراه با علائم روانپریشی بوده، به نحوی که قوه تشخیص از وی سلب شده بود، نام برده خطرناک و لازم است  تا زمان رفع حالات خطر از وی، در یک مرکز روانپزشکی مراقبت و بستری شود.

  سرانجام بازپرس جنایی تهران دستور انتقال فرزانه از زندان به بیمارستان را صادر کرد و وی در بیمارستان بستری می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات