آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75525
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس ستاد انتخابانی میرسلیم در آذربایجان‌غربی گفت: دولت در موضع ضعف قرار دارد و دستش خالی بوده و دلیل آن انکار وعده‌هایش است و نامزدی که وعده برنامه صد روزه می‌دهد و آن را در کنفرانس خبری نفی می‌کند، غیر‌قابل‌اعتماد و ضعیف است.

  انکار وعده‌ها دولت را در موضع ضعف قرار داده است

  آوای شمال/جریان‌های انقلابی در این انتخابات با اتحاد و استفاده از تجربیات چند سال گذشته بعد از انقلاب پا به عرصه میدان گذاشته‌اند و در این دوره دولت در موضع ضعف قرار دارد و دستش خالی بوده و دلیل آن انکار وعده‌هایش است و کاندیدایی که وعده برنامه یکصد روزه می‌دهد و آن را در یک […]

  آوای شمال/جریان‌های انقلابی در این انتخابات با اتحاد و استفاده از تجربیات چند سال گذشته بعد از انقلاب پا به عرصه میدان گذاشته‌اند و در این دوره دولت در موضع ضعف قرار دارد و دستش خالی بوده و دلیل آن انکار وعده‌هایش است و کاندیدایی که وعده برنامه یکصد روزه می‌دهد و آن را در یک کنفرانس خبری در جمع خبرنگاران نفی می‌کند، فرد غیر قابل اعتماد و ضعیفی است.

  وی با اشاره به اینکه دولت وعده ایجاد چهار میلیون شغل در انتخابات سال گذشته را داده بود، ادامه داد: اکنون دولت این وعده خود را فراموش کرده و می‌گوید من گفتم اگر ۱۰ میلیون گردشگر به کشور بیاید این تعداد شغل ایجاد می‌شود و ما در پاسخ دولت می‌گوییم معاون گردشگری که از ورود ۲۰ میلیون نفر گردشگر به کشور خبر داد پس چرا دوباره این وعده چهار میلیون شغل تحقق نیافت.

  عماری سیستم اداری و بانکی کشور را ناکارآمد دانست و عنوان کرد: سیستم اداری ایران هیچ گشایشی ندارد و حقوق‌های نجومی و اختلاس‌ها در کشور بیشتر شده است و بانک‌ها نیز از بانکداری اسلامی فاصله گرفته‌اند و چرا بانک‌های کشور به سخنان مراجع تقلید مبنی بر اینکه که سود دیرکرد بانکی ربا بوده و گرفتن آن از مشتری درست نیست، عمل نمی‌کنند و این مایه تاسف است.

  وی با اشاره اینکه دولت در چهار سال گذشته در ارتباط با مسکن کاری انجام نداده است، تصریح کرد: در این چهار سال حاشیه‌نشینی در شهرها گسترش یافته و بسیاری از جوانان در تامین مسکن خود با مشکل روبه‌رو هستند و دولت که خود برنامه‌ای برای ایجاد مسکن برای کم در‌آمدها ندارد، مسکن مهر را که نیز مایه امید بسیاری است مزخرف می‌خواند.

  عماری در ارتباط با سیاست خارجی کشور، خاطرنشان کرد: در این چند سال نه‌تنها عزت به پاسپورت ایرانی بازنگشت بلکه حتی آمریکا اجازه حضور نماینده ایران در سازمان ملل را نیز نداد و برجام که خود قرار بود تحریم‌ها را بردارد از فردای اجرای آن تحریم‌های بیشتری را برای کشور به ارمغان آورد.

  وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس نیز به اعتراف خود از مفاد برجام و قراردادهای نفتی خبر ندارند، گفت: این دولت امنیتی‌ترین دولت بعد از انقلاب است و بسیاری از مسؤولان در این سابقه کار امنیتی دارند در پست‌های حساس گماشته شدند و این دولت، دولت محرمانه‌ها بوده و همه قراردادها از جمله برجام را مخفی نگه داشته است.

  عماری در ارتباط با حضور معاون رئیس جمهور در قالب یک نماینده پوششی در انتخابات، گفت: وی بیشتر نقش ضربه‌گیر را در مناظرات بازی کرد و تنها با هدف ایجاد تنش و حاشیه در انتخابات شرکت کرد و می‌خواهند به شعور مردم توهین کرده و وقت مردم را می‌گیرند.

   

  برچسب ها :

  نظرات