آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75469
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  جواد افشار گفت: 50 درصد از تصویربرداری سریال «آنام» به اتمام رسیده است.

  جدیدترین تصاویر از سریال کارگردان «کیمیا»/ تصویربرداری ۵۰ درصد از فاز اول «آنام»

  آوای شمال/  پیرامون روند و پیشرفت تولید این سریال گفت: با توجه به روند خوبی که طبق برنامه‌ریزی‌ها پشت سر گذاشته‌ایم، حدود ۵۰ درصد تصویربرداری فاز اول مجموعه تلویزیونی «آنام» در منطقه کلیبر استان آذربایجان شرقی به اتمام رسیده است. وی در ادامه تأکید کرد: ۹۰ درصد از بازیگران اصلی و فرعی فاز اول از […]

  آوای شمال/  پیرامون روند و پیشرفت تولید این سریال گفت: با توجه به روند خوبی که طبق برنامه‌ریزی‌ها پشت سر گذاشته‌ایم، حدود ۵۰ درصد تصویربرداری فاز اول مجموعه تلویزیونی «آنام» در منطقه کلیبر استان آذربایجان شرقی به اتمام رسیده است.
  پیشروی 50 درصد از تصویربرداری فاز اول «آنام»
  وی در ادامه تأکید کرد: ۹۰ درصد از بازیگران اصلی و فرعی فاز اول از خود هنرمندان سینما و تلویزیون آذری هستند و تا به اینجای کار سیروس گرجستانی به لوکیشن کلیبر ما در آذربایجان اضافه شده است.
  پیشروی 50 درصد از تصویربرداری فاز اول «آنام»
  کارگردان مجموعه تلویزیونی «کیمیا» از ادامه ساخت این سریال در فضای معاصر و سال ۹۵ اظهار داشت: پیش‌بینی ما برای اتمام تصویربرداری فاز اول تا یک ماه دیگر است و سعی می‌کنیم ادامه این پروژه را بدون وقفه با کلید زدن فاز دوم در لوکیشن شهر تهران و استان‌های شمالی از سر بگیریم.
  پیشروی 50 درصد از تصویربرداری فاز اول «آنام»
  افشار در پایان به تجربه همکاری خود با بازیگران آذری زبان و به کارگیری صحیح لهجه، طراحی صحنه و لباس بیان کرد: سعی ما به کارگیری بازیگران باتجربه و کاربلد استان آذربایجان است، خوشبختانه نویسنده ما آذری است و به خوبی به روی آداب و فرهنگ مردم آذربایجان اشراف دارد و همه عوامل اعم از بازیگران، طراحان صحنه و لباس، تهیه‌کننده و خودم در مرحله پیش تولید مطالعات بسیاری انجام داده‌ایم.
  پیشروی 50 درصد از تصویربرداری فاز اول «آنام»

  برچسب ها :

  نظرات