آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75427
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی از شانس بالای جواد نکونام برای سرمربیگری این تیم خبر داد.

  نکونام در یک قدمی هدایت تراکتورسازان

  آوای شمال/امیر قلعه نویی بعد از ناکامی تیمش در فینال جام حذفی از سرمربیگری تراکتورسازی کناره گیری کرد. براین اساس مسئولان تراکتورسازی بعد از جدایی قلعه نویی با گزینه های مختلفی  برای سرمربیگری تیمشان وارد مذاکره شدند که یکی از آنها جواد نکونام است. گفته می شود که مسئولان تراکتورسازی به توافقات اولیه با جواد […]

  آوای شمال/امیر قلعه نویی بعد از ناکامی تیمش در فینال جام حذفی از سرمربیگری تراکتورسازی کناره گیری کرد. براین اساس مسئولان تراکتورسازی بعد از جدایی قلعه نویی با گزینه های مختلفی  برای سرمربیگری تیمشان وارد مذاکره شدند که یکی از آنها جواد نکونام است.

  گفته می شود که مسئولان تراکتورسازی به توافقات اولیه با جواد نکونام رسیدند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نکونام هدایت سرخپوشان تبریزی را بر عهده می گیرد.
  جواد نکونام مدتی دستیار کی روش در تیم ملی بود و تجربه های خوبی در کنار سرمربی تیم ملی بدست آورد و اکنون می خواهد تجارب خود را به تیم تبریزی منتقل کند.
  همچنین زمانی که نکونام در تیم فوتبال پاس بازی می کرد آجرلو مدیریت این باشگاه را برعهده داشت و این دو نفر به تفکرات یکدیگر آشنایی دارند و به طور حتم می توانند تراکتورسازی را با همکاری یکدیگر به موفقیت برسانند.
  کاظم محمودی سرپرست جدید تراکتورسازی بیان کرد: گزینه های زیادی برای سرمربیگری تیم وجود دارند که یکی از گزینه ها جواد نکونام است و وی از شانس زیادی برای هدایت تیم ما برخوردار است. به هر حال آجرلو به همراه هیئت مدیره قرار است که تکلیف سرمربیگری تیم را به زودی مشخص کنند تا کار را برای فصل بعد آغاز کنیم.
  به هر حال جواد نکونام سالها در تیمهای اسپانیایی فعالیت داشته و در تیم ملی هم در کنار کی روش بوده است و توانایی این را دارد که تجارب خود را در اختیار تراکتورسازی بگذارد.

  برچسب ها :

  نظرات