آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75389
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: ٥٦ میلیون و ٤١٠ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند.

  بیش از ۵۶ میلیون نفر واجد شرایط رأی دادن هستند

  اوای شمال/احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور در همایش بازرسان و نمایندگان فرمانداران استان تهران با بیان اینکه تعداد ۵۶ میلیون و ۴١٠ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند، گفت: طبق آخرین ارزیابی‌ها میل به مشارکت ۵٧ درصدی احساس می‌شود که ان‌شالله با حضور گسترده مردم افزایش می‌یابد. وی افزود: صرف اینکه چه کسی انتخاب […]

  اوای شمال/احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور در همایش بازرسان و نمایندگان فرمانداران استان تهران با بیان اینکه تعداد ۵۶ میلیون و ۴١٠ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند، گفت: طبق آخرین ارزیابی‌ها میل به مشارکت ۵٧ درصدی احساس می‌شود که ان‌شالله با حضور گسترده مردم افزایش می‌یابد.

  وی افزود: صرف اینکه چه کسی انتخاب می‌شود مهم این است که مشارکت افزایش یابد و این موضوع موجب افزایش امنیت ملی ما در مقابل توطئه‌ها می‌شود.

  احمدی ادامه داد: باید مر قانون را اجرا کنیم، میزان شکایت‌ها از مجموعه‌ها و افراد تقریبا یک سوم دوره گذشته است البته از تخلفات هیچ کسی نخواهیم گذشت و همه موظف هستند جلو تخلفات را بگیرند.

  احمدی گفت: نیروی انتظامی مسئولیت تامین امنیت انتخابات و شعب اخذ رای را بر عهده دارد و در جایی هم لازم باشد با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح از نیروهای دیگر برای تامین امنیت استفاده خواهد کرد.

  وی با بیان اینکه ارتش و سپاه و بسیج و وزارت اطلاعات افتخار ما و متعلق به ما است، ادامه داد: اینکه نیروی انتظامی اگر در جایی نیرو کم داشت و خواست از جاهای دیگر برای برقراری امنیت نیرو تامین کند شبهه ای وارد نکنیم زیرا ما واقعا به همه آنها اعتماد و اطمینان داریم.

  وی افزود: برخی این شبهه را ایجاد می کنند که ممکن است سامانه انتخابات هک شود این شبهات اصلا معنا ندارد، در انتخابات ریاست جمهوری با اصل شناسنامه و همراه داشتن کد ملی امکان رای دادن وجود دارد که کد ملی افراد در سامانه وارد و دیگر امکان تجدید رای دادن توسط همان شماره ملی وجود نخواهد داشت؛ همچنین اخذ رای و شمارش آرا در انتخابات ریاست جمهوری به صورت دستی انجام و در نهایت صورت جلسه می شود؛ ما عاقبت خود را فدای دنیای کسی نمی کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات