آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75246
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان‌ گفت: میرسلیم در سفر یکشنبه خود به کرمان به دعوت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه شهید باهنر این شهر در جمع دانشجویان این دانشگاه سخنرانی می‌کند.

  میرسلیم در جمع دانشجویان کرمانی سخنرانی می‌کند

  آوای شمال/احمدعلی مقدم‌ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به سفر میرسلیم به استان کرمان با بیان اینکه سید مصطفی میرسلیم در روند سفرهای انتخاباتی خود یکشنبه ۲۴ اردیبهشت به استان کرمان سفر می‌کند، اظهار کرد: در این سفر سید مصطفی میرسلیم به استان کرمان، دیداری با مردم پیش‌بینی شده است. […]

  آوای شمال/احمدعلی مقدم‌ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به سفر میرسلیم به استان کرمان با بیان اینکه سید مصطفی میرسلیم در روند سفرهای انتخاباتی خود یکشنبه ۲۴ اردیبهشت به استان کرمان سفر می‌کند، اظهار کرد: در این سفر سید مصطفی میرسلیم به استان کرمان، دیداری با مردم پیش‌بینی شده است.

  وی با اشاره به برنامه‌های سفر میرسلیم به استان کرمان‌ خاطرنشان کرد: میرسلیم عصر شنبه در کرمان حضور یافته و در بدو ورود به دیدار خانواده شهدا می‌رود و پس از آن با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان برای احترام به مقام شامخ شهدا به گل‌باران قبور مطهر شهدا می‌پردازد.

  رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در استان کرمان‌ با اشاره به حضور میرسلیم در دانشگاه شهید باهنر کرمان تصریح کرد: میرسلیم به دعوت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در جمع دانشجویان این دانشگاه سخنرانی می‌کند.

  وی گفت: این برنامه در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در تالار وحدت این دانشگاه برگزار می‌شود.

  مقدم با اشاره به برنامه دیگر پیش‌بینی شده سفر میرسلیم به استان کرمان خاطرنشان کرد: دیدار مردمی میرسلیم همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد طفلان مسلم (ع) واقع در خیابان شهید رجایی، حدفاصل کوچه یکم و سوم برگزار می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات