آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75240
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  سند ملک ۷۹۰ متری حسن روحانی در شهرک غرب تهران منتشر شد. این درحالیست که رئیس‌جمهور در خاطرات خود می‌گوید هیچ علاقه‌ای به زندگی در خانه بزرگ ندارم و همین خانه ۱۴۰ متری برای من و خانواده‌ام کافیست.

  چرا رئیس جمهور خانه ۱۴۰ متری خود‌ را تبدیل به ۷۹۰ متر کرد؟

  آوای شمال/سند ملک ۷۹۰ متری حجت‌الاسلام حسن روحانی در منطقه شهرک غرب تهران منتشر شد. براساس این سند، حسن روحانی رئیس‌جمهور یک قطعه زمین ویلایی را در شهر قدس(غرب) به مساحت ۷۹۰ متر خریداری کرده است. این در حالی است که حسن روحانی در کتاب خاطرات خود که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده […]

  آوای شمال/سند ملک ۷۹۰ متری حجت‌الاسلام حسن روحانی در منطقه شهرک غرب تهران منتشر شد.

  براساس این سند، حسن روحانی رئیس‌جمهور یک قطعه زمین ویلایی را در شهر قدس(غرب) به مساحت ۷۹۰ متر خریداری کرده است.

  این در حالی است که حسن روحانی در کتاب خاطرات خود که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است می‌گوید: وقتی در ابتدای اسفند ۱۳۵۷ از لندن به تهران آمدم، به سبب اینکه خانه خود را پیش از رفتن به انگلستان اجاره داده بودم، با مشکل مسکن مواجه شدم و تا مدتی گرفتار این موضوع بودم.

  در همان روزها یکی از دوستان نزد من آمد و گفت: در قلهک خانه نسبتا بزرگ و نوسازی است که صاحبش آن را به قیمت مناسب، حدود دو میلیون تومان می‌فروشد و پیشنهاد کرد که من آن خانه را خریداری کنم. به او گفتم که چنین پولی ندارم. گفت: خانه‌ات را بفروش و یک مقدار هم من به شما قرض می‌دهم تا بتوانی خانه را بخری. گفتم : گذشته از مشکل تهیه پول خانه، من هیچ علاقه‌ای به زندگی در آن خانه نسبتا بزرگ را ندارم و همین خانه ۱۴۰ متری خودم برای من و خانواده‌ام کافی است. منظور اینکه سال‌های اول انقلاب چنین جوی بر جامعه حاکم بود. چقدر مایه تأثر و تأسف است است که صفا و صمیمیت و بی‌اعتنایی به دنیا و مال و جاه، کم‌وبیش از میان رفته است. در‌ آن زمان به واقع همه کارها برای خدا بود و بسیاری از مردم آمادگی هر نوع ایثار و حتی شهادت را داشتند.

  با این احوال او اکنون در ملکی به ارزش چند میلیارد تومان ساکن است.

   

  برچسب ها :

  نظرات