آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75180
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تیم فوتبال پرسپولیس برای جذب بازیکن جدید فقط یک جای خالی دارد.

  پرسپولیس با یک جای خالی در ادامه نقل‌وانتقالات/ برانکو برای دو بازیکن جانشین در نظر دارد

  آوای شمال/پرسپولیس برای فصل آینده با گادوین منشا و شجاع‌ خلیل‌زاده قرارداد امضا کرده تا این نفرات جانشین بازیکنان اوکراینی جدا شده از این تیم شوند. با جدایی پریمیوف، یانسکی و رامین رضاییان از پرسپولیس لیست بزرگسالان این تیم ۳ جای خالی پیدا کرد و با نفرات جذب شده حالا فقط یک جای خالی در […]

  آوای شمال/پرسپولیس برای فصل آینده با گادوین منشا و شجاع‌ خلیل‌زاده قرارداد امضا کرده تا این نفرات جانشین بازیکنان اوکراینی جدا شده از این تیم شوند. با جدایی پریمیوف، یانسکی و رامین رضاییان از پرسپولیس لیست بزرگسالان این تیم ۳ جای خالی پیدا کرد و با نفرات جذب شده حالا فقط یک جای خالی در لیست این تیم می‌ماند.

  محمد امین آرام‌طبع دیگر گزینه‌ای است که برانکو تمایلی برای حفظ او در تیمش ندارد اما در صورت جدایی او از پرسپولیس هم لیست بزرگسالان این تیم خالی نخواهد شد از این جهت که احسان علوان‌زاده در فصل آینده جز نفرات بزرگسالان پرسپولیس محسوب خواهد شد.

  باشگاه پرسپولیس در حال حاضر در تلاش است نفراتی چون سروش رفیعی و کمال کامیابی‌نیا را راضی به تمدید قرارداد کند و در آن صورت شاید یک جای خالی باقی مانده در لیست سرخپوشان به سعد ناطق که قابلیت بازی در دو پست مدافع میانی و هافبک دفاعی را دارد، تعلق بگیرد. البته برانکو بسیار علاقمند است برای پست دفاع چپ سعید آقایی بازیکن تراکتورسازی را هم به لیست تیمش اضافه کند از این جهت که او بازیکن زیر ۲۳ سال به حساب می‌آید.

  نکته قابل اشاره اینکه برانکو برای رفیعی و کامیابی‌نیا بازیکنانی را مدنظر دارد اما اولویتش ماندن آنهاست. فرشید باقری و داریوش شجاعیان نفراتی هستند که سرمربی پرسپولیس آنها را برای جانشینی نفرات اشاره شده در نظر گرفته است.

  برچسب ها :

  نظرات