آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75172
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  «جمعیت علمای اسلام» گروهی افراطی که چندی قبل به «تحریک طالبان پاکستان» پیشنهاد اتحاد و فعالیت مشترک داده بود، اینک طعمه حملات تروریستی داعش شد.

  این مار به صاحبانش هم رحم نمی‌کند؛ حمله داعش به کاروان اعضای «جمعیت علمای اسلام»

  آوای شمال/آتشی که افراط‌گرایی به جان شیعیان مظلوم انداخته و بدون هیچ گناهی هزاران نفر را به کام مرگ کشانده اینک دامان افراط‌گرایان را نیز گرفته است. «مولانا عبدالغفور حیدری» سناتور ارشد عضو حزب « جمعیت علمای اسلام» هدف حمله تروریستی گروه تروریستی داعش قرار گرفت، حمله خون باری که کشته شدن ۳۰ نفر و […]

  آوای شمال/آتشی که افراط‌گرایی به جان شیعیان مظلوم انداخته و بدون هیچ گناهی هزاران نفر را به کام مرگ کشانده اینک دامان افراط‌گرایان را نیز گرفته است.

  «مولانا عبدالغفور حیدری» سناتور ارشد عضو حزب « جمعیت علمای اسلام» هدف حمله تروریستی گروه تروریستی داعش قرار گرفت، حمله خون باری که کشته شدن ۳۰ نفر و زخمی شدن ۳۶ نفر دیگر را در پی داشت.

  پشت پرده این حمله گروهی، شیعه نبود بلکه فرزند کج اندیش همین گروه‌های سلفی و تکفیری یعنی داعش فاتحانه مسئولیت این انفجار را قبول کرد.

  جالب آنکه این انفجار در ایالت بلوچستان پاکستان و نزدیکی شهر «کویته» رخ داده است، جایی که تا کنون هزاران شیعه بی‌گناه که از زیارت عتبات عالیات به سوی شهرهای خود روانه بودند، هدف حملات تروریستی قرار گرفته و مظلومانه بارها به شهادت رسیدند، بی آنکه کسی صدای آنان را بشنود و به داد آنان برسد.

  تنها در یک مورد از این حملات ۲۵۰ شیعه در دو انفجار تروریستی پی در پی جان به جان آفرین تسلیم کردند.

  شیعیانی که پر کشیدند و کسی فریاد دادخواهی آنان را نشنید ولی اینک گروه‌های افراط گرا نیز می‌توانند طعم تلخ حملات تروریستی خود را بچشند.

  کسی از حمله و کشتار یک گروه مسلمان خوشحال نمی‌شود ولی حداقل این تلنگری است برای «جمعیت علمای اسلام» که در شیعه ستیزی و حمایت از گروه‌های افراطی گوی سبقت از بقیه احزاب پاکستانی را ربوده است.

  حمله تروریستی و کشتار تلخ است و تلخ تر اینکه کشته شدگان شما کوچکترین ارزشی برای مسئولان دولتی نداشته باشند.

  «فضل الرحمان» رئیس حزب جمعیت علمای اسلام که سخنانش گاه و بیگاه خنجری بود بر قلب دردمند شیعیان، اینک خود مجبور است فریاد دادخواهی سر دهد.

  قطع یقین اگر احزابی چون « جمعیت علمای اسلام» دست از حمایت گروه‌های تروریستی بردارند، نابود کردن آنها ساده‌تر و آساتر خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات