آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75163
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  نماینده حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی، درخواست برگزاری مناظره بین رئیسی و روحانی را اعلام کرد.

  «رئیسی» رسما «روحانی» را به مناظره فرا خواند + تصویر نامه

  اوای شمال/محمدامین توکلی نماینده حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا‌وسیما، خواستار برگزاری مناظره بین «رئیسی» و حجت‌الاسلام حسن روحانی شد. متن این نامه به شرح زیر است: برادر گرامی جناب آقای دکتر علی‌عسگری ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برادر دکتر سیداحسان […]

  اوای شمال/محمدامین توکلی نماینده حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا‌وسیما، خواستار برگزاری مناظره بین «رئیسی» و حجت‌الاسلام حسن روحانی شد.

  متن این نامه به شرح زیر است:

  برادر گرامی جناب آقای دکتر علی‌عسگری

  ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

  برادر دکتر سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی رئیس نظارت بر کمیته انتخابات

  احتراماً با توجه به برگزاری مناظره سوم و عدم پاسخگویی به سوالات و مطالبات واقعی مردم عزیز و طرح مطالب خلاف واقع در این مناظره از کمیسیون نظارت بر تبلیغات و رسانه ملی درخواست داریم مناظره‌ای با حضور جناب آقای سیدابراهیم رئیسی و جناب آقای حسن روحانی برگزار شود تا در فضای شفاف، صریح و بدون واسطه مباحث لازم طرح و امکان شناخت و تصمیم‌گیری را برای مردم عزیز ایران فراهم نمایند.

  این مهم می‌تواند تاثیر به سزایی در فرآیند آشنایی بیش از پیش ملت ایران با آرا و نظرات نامزدهای ریاست‌جمهوری داشته باشد تا با شناخت دقیق‌تری بتوانند آرای خود را به صندوق‌های رای بیاندازند و فضاسازی‌ها، تهمت‌ها و تخریب‌های غیراخلاقی صورت گرفته در افکارعمومی را جبران نماید.

  با تشکر و تجدید احترام

  محمدامین توکلی

  نماینده حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی

  کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری

  برچسب ها :

  نظرات