آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75128
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  پیدا شدن لاشه یک موجود دریایی ناشناخته در سواحل اندونزی محققان سراسر جهان را در بهت فرو برده است.

  کشف لاشه یک موجود اسرارآمیز و عظیم‌الجثه در سواحل اندونزی+ فیلم و تصاویر

  اوای شمال/به تازگی لاشه یک موجود دریایی ناشناخته در ساحل جزیره‌ای در اندونزی پیدا شده است. «آسرول توآناکوتا» این لاشه ۱۵ متری را در ساحل «هولونگ» در جزیره سرام پیدا کرد. وبسایت خبری «جاکارتا گلوب» گزارش داد محققان بر این باورند که این موجود سه روز قبل از اینکه لاشه‌اش به ساحل برسد مرده بوده […]

  اوای شمال/به تازگی لاشه یک موجود دریایی ناشناخته در ساحل جزیره‌ای در اندونزی پیدا شده است. «آسرول توآناکوتا» این لاشه ۱۵ متری را در ساحل «هولونگ» در جزیره سرام پیدا کرد.
  کشف لاشه یک موجود اسرارآمیز و ناشناخته در سواحل اندونزی+ تصاویر
  وبسایت خبری «جاکارتا گلوب» گزارش داد محققان بر این باورند که این موجود سه روز قبل از اینکه لاشه‌اش به ساحل برسد مرده بوده و خونش آب دریا را به رنگ قرمز درآورده است. با اینکه پلیس تلاش کرد این منطقه را قرنطینه کند، گردشگران برای دیدن این موجود عجیب به ساحل هجوم آوردند.
  مقامات ساحلی اندونزی می‌گویند احتمالاً این لاشه متعلق به یک نهنگ کوهان‌دار است؛ اما دیگران بر این باورند که ظاهر آن بیشتر به یک ماهی مرکب غول‌پیکر شباهت دارد. هنوز دلیل مرگ این موجود عظیم‌الجثه مشخص نشده است.
  لاشه یک موجود اسرارآمیز و ناشناخته در سواحل اندونزی+ تصاویر
  ساکنان جزیره سرام از مقامات دولتی خواسته‌اند برای پاکسازی منطقه و جمع‌آوری بقایای این موجود که در حال فاسد شدن است به آنها کمک کنند.
  لاشه یک موجود اسرارآمیز و ناشناخته در سواحل اندونزی+ تصاویر
  کشف این لاشه متخصصان سراسر جهان را در بهت فرو برده و آنها را به کلی گیج کرده است. یکی از آنها می‌گوید: «سر این موجود به سر یک دلفین شباهت دارد. اما ویژگی‌های پوست آن بسیار نادر است. به نظر نمی‌رسد این موجود در آب‌های اندونزی زندگی کرده باشد و احتمالاً از طریق جریان آب گرم به اینجا آمده است. من می توانم با اطمینان بگویم این یک دلفین است؛ اما این موجود خز دارد و دلفین‌ها خز ندارند!»
  لاشه یک موجود اسرارآمیز و ناشناخته در سواحل اندونزی+ تصاویر

  برچسب ها :

  نظرات