آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 75113
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  باشگاه تراکتورسازی در اولین اقدام خود در نقل و انتقالات موافقت جاسم کرار برای تمدید قراردادش را بدست آورد.

  هافبک جنجالی سرخپوش می‌ماند

  آوای شمال/تراکتورسازان بعد از ناکامی در جام حذفی، فعالیت خود را در فصل نقل و انتقالات شروع کردند تا با حفظ بازیکنان اصلی خود در فصل آینده بتوانند جبران مافات کنند. تیم تراکتورسازی به علت محرومیت از ۲ پنجره نقل و انتقالات، اجازه جذب بازیکن برای فصل آینده را ندارد. براین اساس مسئولان تراکتورسازی به […]

  آوای شمال/تراکتورسازان بعد از ناکامی در جام حذفی، فعالیت خود را در فصل نقل و انتقالات شروع کردند تا با حفظ بازیکنان اصلی خود در فصل آینده بتوانند جبران مافات کنند.

  تیم تراکتورسازی به علت محرومیت از ۲ پنجره نقل و انتقالات، اجازه جذب بازیکن برای فصل آینده را ندارد. براین اساس مسئولان تراکتورسازی به دنبال حفظ شاکله اصلی تیم خود هستند تا حداقل بازیکنان فعلی خود را برای فصل آینده حفظ کنند.
  جاسم کرار یکی از بازیکنانی است که قراردادش با تراکتورسازی به پایان رسیده است، براین اساس آجرلو مدیر عامل تراکتورسازی در اولین اقدام خود با کرار برای تمدید قراردادش مذاکره کرده تا رضایت این بازیکن را برای ماندن جلب کند.
  گفته می شود کرار پیشنهاد مدیرعامل تراکتورسازی برای تمدید قراردادش را پذیرفته است و بعد از بازگشت از عراق قراردادش را با این تیم تمدید می کند و فصل آینده هم در تراکتورسازی به فوتبالش ادامه می دهد.
  علاوه بر کرار بازیکنانی همانند محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، خالد شفیعی، محمد نوری و  محمد ابراهیمی از تیم های دیگر پیشنهاد دارند و با توجه به شرایط تیم تراکتورسازی بعید نیست که این بازیکنان برای جدایی از تیم تبریزی اقدامات لازم را انجام بدهند.
  باشگاه تراکتوسازی درصدد است که هر طور شده بازیکنان کنونی خود را حفظ کند تا برای فصل بعد با کمبود بازیکن مواجه نشود.
  سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی ضمن تایید این مطلب گفت: مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را برای حقظ بازیکنان کنونی می کند تا در فصل آینده با مشکل مواجه نشویم. جاسم کرار جزء بازیکنانی است که قراردادش تمام شده است اما وی تمایل به ادامه همکاری با تیم ما را دارد. براین اساس آجرلو پیشنهاد تمدید قرارداد به این بازیکن داده است که وی نیز قبول کرده است.
  وی در ادامه عنوان کرد: باشگاه با سایر بازیکنان  هم وارد مذاکره شده است  تا آن ها قراردشان را تمدید کنند. ادینهو تمایل به ادامه همکاری با تراکتورسازی را ندارد و فردا قرار است به برزیل بازگردد.

  برچسب ها :

  نظرات