آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72961
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  برانکو برای جذب مدافع کروات نفت تهران دست به کار شده و موافقت ضمنی این مدافع را بدست آورده است.

  مذاکره مخفیانه برانکو با مدافع کروات نفت تهران

  آوای شمال/سرخپوشان پایتخت تکاپوی خود را برای جذب بازیکنان مدنظر برانکو شروع کردند و حتی گفته می شود که آنها با سه بازیکن از جمله شجاع خلیل زاده، گادوین منشا و سعید آقایی به توافقات نهایی رسیدند. قهرمان لیگ برتر فوتبال امسال به علت جدایی چند بازیکن نیمکتش خالی بود و همین موضوع مشکلاتی را […]

  آوای شمال/سرخپوشان پایتخت تکاپوی خود را برای جذب بازیکنان مدنظر برانکو شروع کردند و حتی گفته می شود که آنها با سه بازیکن از جمله شجاع خلیل زاده، گادوین منشا و سعید آقایی به توافقات نهایی رسیدند.

  قهرمان لیگ برتر فوتبال امسال به علت جدایی چند بازیکن نیمکتش خالی بود و همین موضوع مشکلاتی را برای برانکو در چیدن نفرات اصلی اش در زمین مسابقه ایجاد کرد.
  ایگور پراهیچ مدافع نفت تهران مدنظر برانکو برای فصل بعد است اما مسئولان پرسپولیس تاکنون نتوانستند رضایت این مدافع کروات را جلب کنند.
  براین اساس گفته می شود برانکو دست به کار شده است و در زمان حضور نفتی ها در هتل المپیک با پراهیچ مذاکرات اولیه را انجام داده و حتی موافقت ضمنی پراهیچ هم برای پیوستن به پرسپولیس دریافت کرده است.
  البته طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس موافق جذب پراهیچ نیست چرا که رقم قرارداد  این بازیکن بالا است و سرخپوشان توان پرداخت چنین پولی را ندارند.
  طاهری تمایل به جذب عبداله زاده مدافع صنعت نفت آبادان را دارد اما برانکو خواستار به خدمت گرفتن پراهیچ شده است و همین موضوع باعث اختلاف مدیر عامل و سرمربی پرسپولیس با یکدیگر بر سر جذب بازیکن شده است.
  به هر حال باید دید پراهیچ مدافع کروات نفت تهران به سرخپوشان پایتخت می پیوندد یا نه!

  برچسب ها :

  نظرات