آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72903
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  نقاط قوت، ضعف و تجربه‌های عملیات امداد و نجات هلال احمر در حوادث اخیر در استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، سیستان و بلوچستان و کرمان تحلیل می‌شود.

  ضعف‌ هلال احمری‌ها بر مدار نقد

  آوای شمال/در نخستین نشست مدیران جمعیت هلال احمر سراسر کشور در سال ۹۶ که دهم و یازدهم اردیبهشت در اصفهان برگزار می شود؛ نقاط قوت، ضعف و تجربه‌های عملیات امداد و نجات هلال احمر در حوادث اخیر توسط مدیران عامل استان های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، سیستان و بلوچستان و کرمان تحلیل […]

  آوای شمال/در نخستین نشست مدیران جمعیت هلال احمر سراسر کشور در سال ۹۶ که دهم و یازدهم اردیبهشت در اصفهان برگزار می شود؛ نقاط قوت، ضعف و تجربه‌های عملیات امداد و نجات هلال احمر در حوادث اخیر توسط مدیران عامل استان های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، سیستان و بلوچستان و کرمان تحلیل خواهد شد.

  در این رابطه حمید ره انجام – مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان‌های جمعیت هلال احمر با اشاره به مشارکت مدیران در مباحث مختلف این نشست، عنوان کرد: در این نشست، آخرین اقدامات اجرای طرح استخدام در جمعیت هلال احمر، توسط معاون منابع انسانی تشریح می شود.

  مدیرکل برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر نیز در این نشست در خصوص فعالیت‌های اجرایی استان ها در سال ۹۶ و برنامه پنجساله جمعیت هلال احمر که اجرای آن از سال جاری آغاز شده است، گزارشی ارائه می کند.

  مدیرکل حقوقی جمعیت هلال احمر نیز اهداف و اقدامات انجام شده در خصوص برون سپاری پرونده های حقوقی جمعیت هلال احمر را تشریح می کند.

  مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان های جمعیت هلال احمر در خصوص برنامه‌های روز دوم نشست مدیران هلال احمر، گفت: در روز دوم نشست، اهداف تشکیل موسسه اموال و املاک جمعیت هلال احمر تشریح و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری جمعیت هلال احمر نیز در خصوص اقدامات این شرکت گزارش می دهد.

  ره انجام افزود: معاون آموزش، پژوهش و فن آوری جمعیت هلال احمر در خصوص آموزش‌های همگانی هلال احمر گزارشی ارائه و در بخش پایانی نشست رئیس جمعیت هلال احمر برای حاضران سخنرانی می‌کند.

  برچسب ها :

  نظرات