آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72889
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  کره‌شمالی در واکنش به انتقادهای وزیر جنگ اسرائیل از رهبر این کشور، این رژیم را به «مجازاتی بی‌رحمانه» تهدید کرد.

  کره‌شمالی، اسرائیل را تهدید کرد

  آوای شمال/کره‌شمالی، اسرائیل را به «مجازاتی بی‌رحمانه» تهدید کرده است. این تهدید پس از آن مطرح می‌شود که «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ این رژیم از «کیم‌جونگ اون» رهبر کره‌شمالی انتقاد می‌کند. در بیانیه وزارت خارجه کره‌شمالی آمده است: «وزیر امنیت داخلی (در اسرائیل) با اظهاراتش به رهبر عظیم (کیم‌جونگ اون) توهین کرد… این سخن درباره […]

  آوای شمال/کره‌شمالی، اسرائیل را به «مجازاتی بی‌رحمانه» تهدید کرده است. این تهدید پس از آن مطرح می‌شود که «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ این رژیم از «کیم‌جونگ اون» رهبر کره‌شمالی انتقاد می‌کند.

  در بیانیه وزارت خارجه کره‌شمالی آمده است: «وزیر امنیت داخلی (در اسرائیل) با اظهاراتش به رهبر عظیم (کیم‌جونگ اون) توهین کرد… این سخن درباره اظهارات غیرمسئولانه و اتهام‌هایی است که با ارزش‌های ملت ما تناقض دارد. اسرائیل تنها دولتی در خاورمیانه است که با حمایت آمریکا از تسلیحات هسته‌ای برخوردار است.»

  این بیانیه تأکید کرد: «اسرائیل دولتی است که یک مانع در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود، سرزمین‌های عربی را اشغال می‌کند و جنایات بر ضد بشریت را مرتکب می‌شود. در حالی‌که منطق کره‌شمالی، بر عدالت و صلح مبتی است از این‌رو موضع ما در قبال منازعه فلسطین- اسرائیل این است که فلسطینیان در مبارزات‌شان برای احیای حقوق‌شان در سرزمین‌های اشغالی و تشکیل دولتی ویژه خودشان بر حق هستند.»

  طبق این گزارش، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پیشتر در اظهاراتی گفته است که رویارویی با کره‌شمالی انعکاسات مستقیمی بر اسرائیل دارد.

  این وزیر صهیونیست در ادامه رهبر کره‌شمالی را هم‌پیمان «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه خوانده و مدعی شده است که رهبران کره‌شمالی، ایران و سوریه و همچنین حزب‌الله لبنان «تندروها و جنایتکارانی» هستند که هدف‌‌شان «ناامن کردن جهان است».

  برچسب ها :

  نظرات