آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72865
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دومین دیدار خود در جام جهانی فوتبال ساحلی مقابل ایتالیا برد را با باخت عوض کرد.

  ساحلی‌بازان برد را با باخت مقابل ایتالیا عوض کردند

  آوای شمال/در سومین روز از رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی باهاما، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از ساعت ۲۴ مقابل تیم ملی ایتالیا قرار گرفت. در این دیدار که ملی پوشان کشورمان با لباس یکدست قرمز و ایتالیایی ها با لباس های لاجوردی در زمین مسابقه حاضر شدند در نهایت در حالی که بازی برد […]

  آوای شمال/در سومین روز از رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی باهاما، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از ساعت ۲۴ مقابل تیم ملی ایتالیا قرار گرفت.
  در این دیدار که ملی پوشان کشورمان با لباس یکدست قرمز و ایتالیایی ها با لباس های لاجوردی در زمین مسابقه حاضر شدند در نهایت در حالی که بازی برد ۳ بر یک ساحلی بازان کشورمان دنبال می‌شد این ایتالیا بود که با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی رسید.

  دو تیم در زمان نخست این دیدار بازی نزدیکی مقابل یکدیگر ارائه کردند و سهم ایران دو گل و ایتالیا یک گل بود. ایتالیا در وقت دوم تلاش زیادی برای جبران نتیجه انجام داد اما با دریافت یک گل دیگر اختلاف دو تیم به دو گل رسید. وقت سوم مسابقه با گلزنی ایتالیا آغاز شد و با روند خوب لاجوردی پوشان ادامه پیدا کرد تا در نهایت نتیجه به سود این تیم تغییر کرد.
  گل های ایران در این دیدار را امیرحسین اکبری ، محمد احمدزاده ، مسلم مسیگر و محمدعلی مختاری به ثمر رساندند.
  آخرین دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۷ ساعت ۲۴ یازدهم اردیبهشت (ساعت ۰۰:۰۰ بامداد ۱۲ اردیبهشت) مقابل تیم ملی نیجریه برگزار خواهد شد.

  لازم به ذکر است، تیم ملی ایتالیا با ۲۲۰۳ امتیاز در رده چهارم و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با ۲۱۸۹ در رده پنجم رنکینگ جهانی قرار دارند.

   

  برچسب ها :

  نظرات