آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72790
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  هواداران پرسپولیس در بازی امروز برابر ذوب آهن نسبت به اقدام بازیکنان واکنش نشان می دهند.

  تنبیه پرسپولیسی ها از سوی هواداران

  آوای شمال/اعتصاب بازیکنان پرسپولیس خشم هواداران را برانگیخته است و آنها قصد دارند در اقدامی عجیب بازیکنان تیم را تشویق نکنند تا اعتراض خود را به اقدام سرخپوشان پایتخت نشان بدهند. هواداران پرسپولیس بعد از اینکه متوجه شدند که بازیکنان ۸۰ درصد قراردادشان را دریافت کردند و حاضر نیستند چند روز صبر کنند تا مابقی […]

  آوای شمال/اعتصاب بازیکنان پرسپولیس خشم هواداران را برانگیخته است و آنها قصد دارند در اقدامی عجیب بازیکنان تیم را تشویق نکنند تا اعتراض خود را به اقدام سرخپوشان پایتخت نشان بدهند.

  هواداران پرسپولیس بعد از اینکه متوجه شدند که بازیکنان ۸۰ درصد قراردادشان را دریافت کردند و حاضر نیستند چند روز صبر کنند تا مابقی مطالبات خود را دریافت کنند خیلی ناراحت شدند و قرار است در بازی امروز بازیکنان را تشویق نکنند.

  همچنین گفته می شود کانون هواداران پرسپولیس بیانیه ای مبنی بر تشویق نکردن بازیکنان پرسپولیس در بازی امروز را ارائه کرده است اما رئیس کانون هواداران پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرد.
  عباس اسماعیل بیگی درباره این مطلب گفت: کانون هواداران پرسپولیس موضعی برای تشویق نکردن بازیکنان در بازی امروز با ذوب آهن نگرفته است و هواداران به علت ناراحتی از اقدام بازیکنان قصد ندارند که آنها را تشویق کنند.
  وی بیان کرد: هواداران از حاشیه های ایجاد شده در پرسپولیس ناراحت هستند و امکان دارد در بازی امروز اعتراض خود را بابت اقدام بازیکنان تیم نشان بدهند.
  به نظر می رسد با توجه اتفاقات حاشیه ای در اطراف تیم پرسپولیس، هواداران کمی از بازی امروز استقبال می کنند چرا که فقط ۳۵۰۰ بلیت الکترونیکی را خریداری کردند.

  برچسب ها :

  نظرات