آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72771
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  یک هنرمند هلندی مجسمه اختاپوس غول پیکری را در زمین بازی کودکان خلق کرده است.

  اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان+تصاویر

  آوای شمال/ هنگامی که نام شهربازی یا پارک‌های تفریحی می‌آید بچه‌ها و در خیلی از موارد بزرگ‌ترها هم به وجد می‌آیند. پارک‌های تفریحی از هر نوعی که باشند مکان‌های بسیار پرشور و هیجانی هستند که می‌توان اوقات بسیار خوبی را با خانواده در آن‌ها گذراند. پارک ها در زندگی شهری از اهمیت بالائی برخوردار هستند. هنرمندی هلندی […]

  آوای شمال/ هنگامی که نام شهربازی یا پارک‌های تفریحی می‌آید بچه‌ها و در خیلی از موارد بزرگ‌ترها هم به وجد می‌آیند. پارک‌های تفریحی از هر نوعی که باشند مکان‌های بسیار پرشور و هیجانی هستند که می‌توان اوقات بسیار خوبی را با خانواده در آن‌ها گذراند. پارک ها در زندگی شهری از اهمیت بالائی برخوردار هستند.

  هنرمندی هلندی به نام “فلورنتجین هافمن” که با مجسمه های حیوانات خود مشهور است از جدیدترین اثر طراحی حیوان خود در مقیاس بزرگ  رونمایی کرده است.

  وی یک هشت پای غول پیکر در پارکی در شهر “شنژن” چین ساخته است. نام دیگر این اختاپوس کراکن است. کراکن هیولای افسانه‌ای عظیم‌الجثه‌ای است که گفته می‌شود در سواحل نروژ و ایسلند زندگی می‌کند. اندازه و ظاهر بیان شده از این هیولا شباهت زیادی با هیولایی که در داستهای قدیمی ذکر شده دارد.
  وی این اختاپوس غول پیکر را در فضای بازی در مرکز یک پارک عمومی طراحی کرده است و فضای بازی این زمین درون هشت پا و سر یک اختاپوس تعریف می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با آثار زیبای این هنرمند خلاق آشنا شوید.
  اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان
  اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان
  اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان
  اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان
  اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان
  اختاپوس غول پیکر در زمین بازی کودکان

  برچسب ها :

  نظرات