آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72764
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  بارش شدید باران سبب تخریب پل جاده مواصلاتی تلعفر به موصل شد، نیروهای یگان لجستیکی حشد شعبی ترکمانی توانستند در کمترین زمان ممکن، خرابی‌های ناشی از جاری‌شدن سیل ترمیم و این جاده تخریب‌شده را بازسازی کنند.

  باران سیل‌آسا و ابتکار «حشد شعبی» در بازسازی پل/ مقصد بعدی «حشد‌ شعبی» پس از پاکسازی عراق + فیلم و تصاویر

  اوای شمال/منطقه عملیاتی موصل: بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب، خسارت‌هایی به جاده ارتباطی تل عبطه به تلعفر وارد آمد و پلی که به‌روی آن ساخته شده بود، تخریب شد به همین سبب نیروهای لجستیکی حشد شعبی با تمام نیرو و امکانات خود و با توجه به اهمیت این جاده استراتژیک وارد عمل […]

  اوای شمال/منطقه عملیاتی موصل: بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب، خسارت‌هایی به جاده ارتباطی تل عبطه به تلعفر وارد آمد و پلی که به‌روی آن ساخته شده بود، تخریب شد به همین سبب نیروهای لجستیکی حشد شعبی با تمام نیرو و امکانات خود و با توجه به اهمیت این جاده استراتژیک وارد عمل شده آن را بازسازی کردند تا خودروهای مردم و حشد شعبی بتوانند از این پل عبور کنند.

  حاج حیدر کرکوکی از مسئولان یگان لجستیکی رزمندگان حشد شعبی ترکمان به خبرنگار تسنیم می‌گوید: من کار تدارکاتی انجام می‌‌دهم، این جاده،‌ جاده‌ای استراتژیک میان موصل و تلعفر است، دیشب به‌دلیل بارش باران، سیلاب جاری شد و پل روی جاده را تخریب کرد، به همین سبب آمدیم اینجا را بازسازی و تعمیر کنیم، مردم هم پشت این پل تجمع کرده‌اند تا پل را تعمیر کرده و بعد بتوانند عبور کنند.

  وی افزود: ما از کرکوک وسایل مورد نیاز نیروهای مردمی را جمع‌آوری می‌کنیم و اینجا می‌‌آوریم و بین نیروهای حشد شعبی توزیع می‌کنیم.

  عدنان صدر یکی دیگر از فرماندهان حشد شعبی ترکمانی از منطقه کرکوک به تسنیم گفت: ما بر اساس فتوای ‌آیت الله سیستانی به جبهه آمده‌ایم تا با داعش بجنگیم، در تلعفر شیعیان زیاد هستند و این جاده‌ همان راهی است که حضرت زینب(س) با کاروان اسرا از طریق آن به دمشق رفت.

  این فرمانده حشد شعبی ترکمانی تأکید کرد: ما جان و مالمان، همه را در راه اهل بیت(ع) فدا می‌کنیم.

  وی افزود: ما اینجا با داعش می‌جنگیم،‌ داعش مورد حمایت اسرائیل است، ما از آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم به‌خاطر حمایت‌هایشان تشکر می‌کنیم و از آیت‌الله سیستانی راضی هستیم که فتوای جهاد را صادر کرد، ما و همه مردم آمدیم که با داعش بجنگیم. ان‌شاء‌الله طی روزهای آینده ، تلعفر را آزاد خواهیم کرد و پرچم امام حسین(ع) را بر آن برافراشته خواهیم کرد.

  عدنان صدر خاطرنشان کرد: ان‌شاء‌الله، داعش تمام خواهد شد و از اینجا می‌رویم به هر کجا که داعشی و آمریکایی اسرائیلی هست و با آنها خواهیم جنگید.

  برچسب ها :

  نظرات