آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72672
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  مدیرپخش هدایت فیلم گفت: فیلم سینمایی «خوب بد جلف» با فروش بسیار خوب در سینماها مجبور شد سالن‌‌های خود را به فیلم‌های دیگر سینمایی بدهد.

  «خوب بد جلف» با فروش ۱۸۰ میلیون مجبور به ترک گیشه شد/ ادامه اکران در سینماها

  اوای شمال/احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره ادامه اکران فیلم «خوب بد جلف» گفت: براساس آئین نامه شورای صنفی نمایش فیلم سینمایی «خوب بد جلف» مجبور شد سینماهایش را به فیلم‌های دیگر اکران واگذار کند. این در حالی بود که فیلم در آخرین روز اکران خود (سه شنبه) ۱۸۰ میلیون تومان فروش داشت. […]

  اوای شمال/احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره ادامه اکران فیلم «خوب بد جلف» گفت: براساس آئین نامه شورای صنفی نمایش فیلم سینمایی «خوب بد جلف» مجبور شد سینماهایش را به فیلم‌های دیگر اکران واگذار کند. این در حالی بود که فیلم در آخرین روز اکران خود (سه شنبه) ۱۸۰ میلیون تومان فروش داشت.

  وی ادامه داد: این فیلم با تصمیم شورای صنفی نمایش اکران خود را بعد از سانس موظف در ۱۷ سالن سینما  ادامه می‌دهد و پردیس کورش نیز فیلم را در یکی از سالن‌هایش نمایش می‌دهد.

  در این فیلم حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش، بیژن امکانیان، نیوشا ضیغمی، رضا رویگری، آزاده صمدی، نسیم ادبی، رضا کریمی، امیرمهدی ژوله و… به ایفای نقش می‌پردازند.

  در خلاصه داستان فیلم آمده است:  یک کارگردان هنری سینما از طرف تهیه کننده‌اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش‌های اصلی فیلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آن‌ها بدترین انتخاب‌های ممکن هستند، اما اگر می‌خواهد که فیلم را بسازد مجبور است در مدت کوتاهی آن‌ها را به نقش‌هایشان نزدیک کند و این کار آسانی نیست.

   

  برچسب ها :

  نظرات