آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72668
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  خیابان ولیعصر (عج) تهران یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین خیابان های پایتخت است. خیابانی که به خودی خود آنقدر ازدحام جمعیت در پیاده راه ها دارد که تردد را برای عابران سخت می کند.

  از دستفروشی کنار مترو تا چندشنبه بازار

  سایت تهران نوشت: خیابان ولیعصر (عج) تهران یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین خیابان های پایتخت است. خیابانی که به خودی خود آنقدر ازدحام جمعیت در پیاده راه ها دارد که تردد را برای عابران سخت می کند. حال در این شلوغی و ازدحام عابران، عده ای بساط پهن کرده اند از […]

  سایت تهران نوشت: خیابان ولیعصر (عج) تهران یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین خیابان های پایتخت است. خیابانی که به خودی خود آنقدر ازدحام جمعیت در پیاده راه ها دارد که تردد را برای عابران سخت می کند.

  حال در این شلوغی و ازدحام عابران، عده ای بساط پهن کرده اند از فروش تیشرت و روسری گرفته تا اسباب بازی و وسایل آشپزخانه.

  حمید فروشنده اسباب بازی است که با ۳ دوستش بساط پهن کرده اند و انواع و اقسام ماشین اسباب بازی را می فروشند. قیمت هایشان بد نیست و به نظر می آید فروششان هم خوب است. جمعیت زیادی دورشان را گرفتند و مدام قیمت می پرسند.

  حمید سرش شلوغ است و نمی تواند خیلی صحبت کند. وی می گوید: آنطور که ظاهر نشان می دهد، نیست. مردم دور ما زیاد جمع می شوند اما خوب خرید نمی کنند.

  وی ادامه می دهد: باید چهارچشمی حواسمون به اسباب بازی ها باشد که مبادا کسی با خودش یواشکی نبرد.

  سمیه هم روسری می فروشد. او راضی تر از اسباب بازی فروش هاست و می گوید: فروش خوب است و او خیلی راضی است و همیشه خدا را شکر می گوید.

  در این میان برخی مردم راضی از این فروشنده ها و برخی ناراضی هستند. برخی معتقدند که آنها مسیر پیاده راه را بسته اند و برخی تنوع می دانند.

  در هر صورت به نظر می آید این بازارچه های کنار متروها، عبور ومرور مردم را با سختی مواجه می سازد و برای چهره شهر هم خوشایند نیست.

   

  برچسب ها :

  نظرات