آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72649
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  تفرقه بین کشورهای اسلامی توطئه آمریکا و صهیونیست‌هاست

  امام جمعه محمودآباد گفت: هدف اصلی گروه‌های تروریستی تفرقه بین کشورهای اسلامی بوده که از توطئه‌های آمریکا و صهیونیست‌هاست.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با برداشتی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع قاریان قرآن اظهار کرد: رهبری بعثت را عظیم‌ترین زیرساخت تمدن بشری نام برده که نیاز امروز جهان به آثار بعثت برمی‌گردد.

  وی افزود: نظام اسلامی ما که نوری از نورهای نبوی است همواره مورد خصومت جدی دشمنان قرار داشته و اسلام توانایی رشد جوامع و قدرت مبارزه با ظلم را دارد.

  امام جمعه محمودآباد درباره پیدایش گروه‌های تروریستی به‌نام اسلام خاطرنشان کرد: هدف این کار تفرقه بین کشورهای اسلامی و از توطئه‌های آمریکا و صهیونیست‌هاست و تلاش برای جلوه دادن مذهب شیعه به عنوان دشمن دیگر مسلمان‌ها هم از سیاست‌های تفرقه‌افکنانه آمریکا در منطقه است.

  این مسؤول تصریح کرد: تنها راه صحیح، اتحاد و ایستادگی همه ملت، جوانان و مردم انقلابی در مقابل مستکبران است و تا ایستادگی وجود دارد دشمنان هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و موضع‌گیری مسؤولان آمریکا در مخالفت با ایران نشانه خصومت و خباثت آنهاست.

  موسوی با اشاره به فرمایشات رهبری درباره انتخابات اظهار کرد: شرکت در انتخابات از مظاهر حضور است و این ایستادگی و یکپارچگی ملت، جلوی تعرض دشمن را می‌گیرد و از نامزدها می‌خواهم به مردم برای پیشرفت اقتصادی قول دهند.

  وی ادامه داد: نامزدها نباید به بیرون از مرزها نگاه کنند و باید به توان داخلی تکیه داشته باشند زیرا این از مظاهر اقتصاد مقاومتی از نگاه رهبری است.

  امام جمعه محمودآباد درباره قرآن از نگاه مقام معظم رهبری بیان کرد:کفر به طاغوت و ایمان به خدا نمونه هویت‌ساز قرآن است و دور بودن از قرآن سبب سوءاستفاده دشمنان و تزریق لاابالی‌گری و بی‌ایمانی می‌شود و اگر به قرآن و هویت اسلامی نزدیک شویم مشکلات حل می‌شوند.

  این مسؤول درباره انتخابات ریاست جمهوری گفت: عقربه جریان و ساعت انتخابات ریاست جمهوری خیلی زودتر از موعد مورد وعده به ایستگاه تبلیغات رسید و صداوسیما با پوشش دادن گسترده تبلیغات کاندیداها تا حدود زیادی از حجم تبلیغات متعارف کاسته است.

  موسوی افزود: از این فرصت باید همگان استفاده کرده و برای شناخت کاندیدای اصلح اقدام کنند و ستادهای کاندیداها در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها به تدریج در حال گشایش هستند.

  وی ادامه داد: افراد ستاد باید تمام همت خود را به معرفی کاندیدای مورد حمایت و برنامه‌های آنها پرداخته و همه دل‌سوزان به کشور و تعالی ایران باید به ستادهای انتخاب پیوسته و با حضور مردمی خود ستادها را پر رونق کنند.

  امام جمعه محمودآباد درباره معیار فرد اصلح تأکید کرد: فرد انتخاب شونده با معیارهای دین و در تطبیق با مواضع امام(ره) و مقام معظم رهبری کار سختی نبوده و همگان باید در انتخاب کاندیدای مورد نظر به آن معیارها مثل حسن سابقه، انقلابی‌گری، پاک دستی، ساده زیستی و ولایت‌مداری مراجعه و سرنوشت کشور را به دست شایسته‌ترین بسپارند.

  این مسؤول درباره روز شوراها اظهار کرد: امید است این اصلی که در قانون اساسی از جایگاه ویژه برخوردار است و سپردن بخش مهمی از تصمیمات شهر و روستا با این جایگاه شورا است اداره شهر و روستا به منتخبین مردم سپرده می‌شود.

  موسوی تصریح کرد: این نکته حائز اهمیت است که اداره یک شهر و روستای سالم به عملکرد گردانندگان آن شهر برمی‌گردد و مردم انتظار دارند که کسانی که سرنوشت شهر و روستایشان را در اختیار می‌گیرند در همه حوزه‌ها شفاف و سالم عمل کنند.

  وی درباره روز کار و کارگر بیان کرد: همه شئونات زندگی انسان‌ها به کار و کارگری بستگی دارد و حیات یک ملت به تلاش و کار بستگی داشته و امید است روزی برسد که منزلت کار و کارگری دقیقا شناخته و شغل و کار آبرومندی برای همه افراد جویای کار فراهم گردد.

  امام جمعه محمودآباد در پایان گفت: سرمنشاء همه آسیب‌ها و مشکلات جامعه در بیکاری است که سبب به بیراهه رفتن جوانان و معضل اعتیاد و سایر بزه‌های اجتماعی در جامعه شده که با تقویت بنیه اقتصادی خانواده و رفع بیکاری این مشکلات از جامعه رخت خواهد بست.

  برچسب ها :

  نظرات