آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72642
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا گفت: واریز مبلغ ۶۳۰ میلیون ریال حق بیمه برای ۷۲ زن سرپرست خانوار انجام شده است.

  واریز بیش از ۶٠٠ میلیون ریال حق بیمه برای زنان سرپرست خانوار

  آوای شمال/از جمله سرفصل های کمیته امداد در حوزه بهداشت شامل آموزش سلامت، اهدا اقلام بهداشتی، احداث و بهسازی سرویس‌های بهداشتی، ارایه خدمات بهداشتی در اردوگاه‌ها، رفع سوء تغذیه کودکان کمتر از ۶ سال، معاینات دوره‌ای از مجریان طرح‌ های اشتغال و ارزیابی سلامت زنان سرپرست خانوار تحت حمایت است. وی با اشاره به اهمیت نقش […]

  آوای شمال/از جمله سرفصل های کمیته امداد در حوزه بهداشت شامل آموزش سلامت، اهدا اقلام بهداشتی، احداث و بهسازی سرویس‌های بهداشتی، ارایه خدمات بهداشتی در اردوگاه‌ها، رفع سوء تغذیه کودکان کمتر از ۶ سال، معاینات دوره‌ای از مجریان طرح‌ های اشتغال و ارزیابی سلامت زنان سرپرست خانوار تحت حمایت است.
  وی با اشاره به اهمیت نقش آموزش های  بهداشتی در ارتقا سطح سلامت مددجویان تحت حمایت این نهاد، افزود: در سرفصل های آموزشی ضمن ارایه مطالب مفید توسط کارشناسان مرکز بهداشت و درمان درخصوص بهداشت فردی و گروهی به ویژه پیشگیری از بیماری ها، موجبات رشد و ارتقای سطح سلامت خانواده های تحت پوشش را فراهم می کند که در این راستا ۵۴۰ مددجوی تحت حمایت در سال ۹۵ از کارگاه‌های آموزش سلامت کمیته امداد بهره‌مند شده اند.
  عبدالهی با بیان اینکه بیش از ۵۰۵ میلیون ریال از ابتدای سال ۹۶ تا کنون در بخش درمان برای مددجویان تحت حمایت این نهاد هزینه شده است، ادامه داد: بیش از ۶۳۲ مددجوی تحت حمایت از خدمات بهداشت، درمان و امور بیمه ای بهره مند شده اند.
  مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا با تأکید بر اینکه این نهاد در حوزه بیمه خدمات درمانی پایه اقدامات گسترده ‌ای را انجام داده است، اضافه  کرد: واریز مبلغ ۶۳۰ میلیون ریال حق بیمه برای ۷۲ زن سرپرست خانوار و مجری طرح خودکفایی به سازمان تأمین اجتماعی از دیگر اقدامات این نهاد بوده است.
  وی خدمات مختلف بهداشتی و درمانی را در قالب هزینه نگهداری، هزینه لوازم پزشکی، تجهیزات توانبخشی، ارتقای شاخص‌های بهداشتی و پرداخت فرانشیز هزینه‌های بستری به بیماران تحت حمایت عنوان کرد و گفت: نیکوکاران می توانند برای عضویت در طرح های مشارکتی و کمک به خانواده های نیازمند این شهرستان با حضور در دفتر کمیته امداد شهرستان پیشوا و با شماره گیری سامانه تلفنی ۷۳۵۵ اقدام کنند.

  برچسب ها :

  نظرات