آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72577
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اقدامات ما مانند برخی کاندیداها نیست که پوششی یا بدلی وارد صحنه می‌شوند.

  برخی‌ها کاندیداها بدلی و پوششی هستند

  اوای شمال/سید مصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب (پنج شنبه ۷ اردیبهشت) پیش از آغاز برنامه گفتگوی ویژه خبری در پاسخ به این پرسش که حرف اصلی شما در این برنامه چیست، گفت: حرف اصلی من برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت ایران است و پیگیری و تلاش جدی برای احقاق آن حقوق. […]

  اوای شمال/سید مصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب (پنج شنبه ۷ اردیبهشت) پیش از آغاز برنامه گفتگوی ویژه خبری در پاسخ به این پرسش که حرف اصلی شما در این برنامه چیست، گفت: حرف اصلی من برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت ایران است و پیگیری و تلاش جدی برای احقاق آن حقوق.

  میرسلیم درباره کار کارشناسی بر روی برنامه‌هایش اظهار داشت: ما سال‌هاست در حال بررسی سرنوشت انقلاب و شرایط کشور هستیم، اما از ابتدای سال گذشته درباره چگونگی ورود به صحنه و پرداختن به مشکلات کار کارشناسی انجام دادیم.

  وی افزود: اقدامات ما مانند برخی کاندیداها نیست که پوششی یا بدلی وارد صحنه می‌شوند، یا برای حمایت دیگران برخواسته‌اند. فعالیت ما و کار ما مبتنی بر سال‌ها بررسی و درایت است.

  کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، با بیان این که ما همواره اصالت را برای صداقت قائل بودیم، گفت: شعار ما تشکیل دولت راستی و درستی است و از شگردهایی که باعث انحراف روند طبیعی انتخابات می‌شود استفاده نمی‌کنیم.

  میرسلیم درباره مهمترین عامل ورودش به انتخابات گفت: انگیزه ما خدمت صادقانه به مردم و یاری طلبیدن از آنها برای دولتی شایسته سالار و کارآمد به منظور اعتلای نام ایران است.

  برچسب ها :

  نظرات