آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72560
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  پارلمان آلمان در اقدامی که گفته می‌شود برای ارتقای امنیت این کشور اتخاذ شده، پوشش کامل صورت را برای کارکنان بخش عمومی ممنوع و برداشتن روبند همه زنان در صورت درخواست پلیس را الزامی کرد

  آلمان استفاده از روبنده را برای کارکنان دولتی ممنوع کرد

  آوای شمال/نمایندگان پارلمان آلمان امروز به طرحی رأی دادند که پوشش کامل صورت برای کارکنان دولتی را ممنوع کرد؛ طرحی که جامعه هدف اصلی‌اش، زنان مسلمان آلمانی و روبنده‌هایشان خواهد بود. آلمانی‌ها می‌گویند این قانون در واکنش به حملات تروریستی اخیر در غرب اروپا و بخصوص حمله سال گذشته یک تروریست به بازار کریسمس برلین […]

  آوای شمال/نمایندگان پارلمان آلمان امروز به طرحی رأی دادند که پوشش کامل صورت برای کارکنان دولتی را ممنوع کرد؛ طرحی که جامعه هدف اصلی‌اش، زنان مسلمان آلمانی و روبنده‌هایشان خواهد بود.

  آلمانی‌ها می‌گویند این قانون در واکنش به حملات تروریستی اخیر در غرب اروپا و بخصوص حمله سال گذشته یک تروریست به بازار کریسمس برلین تصویب شده؛ حمله‌ای که جان ۱۲ آلمانی را گرفت.

  آنطور که خبرگزاری فرانسه گزارش داده، احزاب راست‌گرای آلمانی خواهان ممنوع شدن پوشاندن صورت در اماکن عمومی برای همه افراد حاضر در حوزه قضایی آلمان شده بودند ولی مجلس صرفاً به اعمال این محدودیت برای کارکنان بخش عمومی رأی داده است.

  پارلمان آلمان قصد دارد با تصویب و اجرای این قانون، امنیت انتخابات شهریور ماه را تأمین کند.

  بر اساس این قانون، علاوه بر کارمندان بخش‌های عمومی، شهروندان عادی نیز میبایست به محض درخواست پلیس، پوشش صورت خود را برای تطابق عکس اوراق هویت با چهره، بردارند.

  «توماس دی مایتسیر» وزیر کشور آلمان گفته که مهاجران بایستی با جامعه آلمان همخوانی پیدا کنند و «ما باید ارزش‌ها و مرز تحملمان را به صورت شفاف به آنها متذکر شویم.»

  قانون جدید، برای تأمین امنیت انتخابات، راهکارهایی دیگری هم پیش‌بینی کرده است.

  با این قانون، در صورت تأیید قضات، پلیس می‌تواند ردیاب‌هایی را به مچ پای کسانی که افراط‌گرای اسلامی و مشکل‌ساز درنظر گرفته می‌شوند، ببندد تا هر لحظه از موقعیت مکانی آنها آگاه باشد.

   

  برچسب ها :

  نظرات