آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72492
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  تصادف کامیون با پراید در بزرگراه آزادگان منجر به مرگ زن جوان شد.

  مرگ زن جوان در تصادف بزرگراه آزادگان / پراید تبدیل به آهن‌پاره شد + تصاویر

  ساعت ۶:۳۲ صبح امروز برخورد شدید یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی سواری در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، حوالی بلوار الغدیر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۸۷ آتش‌نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند. علیرضا فولادی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات […]

  ساعت ۶:۳۲ صبح امروز برخورد شدید یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی سواری در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، حوالی بلوار الغدیر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۸۷ آتش‌نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

  علیرضا فولادی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نقص فنی در حاشیه بزرگراه متوقف شده که ناگهان یک دستگاه کامیون به دلیل نامشخصی به شدت با قسمت عقب خودرو سواری برخورد کرده بود.

  وی ادامه داد: براثر شدت این برخورد، خودروی سواری به قسمت سرعت بزرگراه پرتاب و هر دو سرنشین این وسیله نقلیه در میان آهن پاره‌های اتاقک متلاشی شده آن، گرفتار شده بودند.

  افسر آماده منطقه چهار عملیات تصریح کرد: آتش‌نشانان بی‌درنگ با قرار دادن علائم هشداردهنده و قطع جریان برق هر دو خودرو، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و پس از رفع نشتی بنزین خودروی سواری، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نجات مشغول امدادرسانی به سرنشینان خودرو پراید شدند.

  فولادی افزود: نیروهای عملیاتی در زمانی کوتاه هر دو سرنشین خودروی سواری (مرد و زن سی و سی و دو ساله) که به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده بودند را از داخل اتاقک در هم پیچیده این وسیله نقلیه خارج کرده و برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس حضر در صحنه تصادف دادند.

  بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ پس از انجام معاینات پزشکی از سوی عوامل اورژانس مشخص شد زن جوان بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده و مرد جوان نیز که به شدت مجروح شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت همچنین علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات