آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72424
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  سخنگوی ستاد مردمی حجت‌الاسلام رئیسی گفت: حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی با اقتدار کامل وارد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شده و بنا به تکلیف دینی و الهی به نفع کاندیدای خاصی کنارگیری نمی‌کند.

  رئیسی به نفع کاندیدای خاصی کناره‌گیری نمی‌کند

  آوای شمال/در شیراز با اشاره به اینکه در شرایط کنونی اقشار مختلف مردم از وضعیت نابسامان فعلی جامعه در رنج هستند، افزود: حجت‌الاسلام رئیسی با درایت و دوراندیشی و با بهره‌گیری از شور، نشاط و شادابی جوانان مومن و متعهد و نخبه، درصدد تغییر ساختار فساد حاکم بر جامعه اسلامی است. وی خاطرنشان کرد: پس از درخواست‌های […]

  آوای شمال/در شیراز با اشاره به اینکه در شرایط کنونی اقشار مختلف مردم از وضعیت نابسامان فعلی جامعه در رنج هستند، افزود: حجت‌الاسلام رئیسی با درایت و دوراندیشی و با بهره‌گیری از شور، نشاط و شادابی جوانان مومن و متعهد و نخبه، درصدد تغییر ساختار فساد حاکم بر جامعه اسلامی است.

  وی خاطرنشان کرد: پس از درخواست‌های متعدد و مکرر علماء و مردم و نیز بر مبنای عقل، منطق و در راستای خرد انقلابی حجت‌الاسلام رئیسی تصمیم به ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری گرفت.

  سخنگوی ستاد مردمی حجت‌الاسلام رئیسی تصریح کرد: آشنایی با ساختار اداری و اجرایی و نیز حضور ۱۰ ساله در سازمان بازرسی کل کشور وی را فردی کارآمد در عرصه مبارزه با فسادهای موجود در جامعه کرده است.

  نجابت با بیان اینکه دوست و دشمن به روحیه جهادی و ولایتمدارانه رئیسی معترف هستند بیان داشت: از تمامی هواداران درخواست می‌شود که به شایعات مخالفان گوش ندهند؛ حجت‌الاسلام رئیسی بر عهدی که بسته، استوار است.

  وی تاکید کرد: رئیسی به نفع کاندیدای خاصی کناره‌گیری نمی‌کند و شانه از زیر بار مسئولیت خالی نخواهد کرد.

  عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اضافه کرد: معتمدین، معتقدین، طبقه متوسط شهری، مستضعفین و محرومان مهمترین ارکان صندوق رای رئیسی هستند و توجه به محرومان و اقشار کمتر برخوردار جامعه و نیز مقابله با فساد از دیگر رویکردهای این نامزد انتخابات است.

   

  برچسب ها :

  نظرات