آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72353
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  سلطنت‌طلبان خارج نشین با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم سعی دارند مانند دیگر گروه‌های ضد انقلاب با تحرکات خود باعث مطرح شدن عناوین خود در حاشیه این رویداد سیاسی در ایران شوند.

  تحرکات جدید سلطنت‌طلبان در آستانه انتخابات

  آوای شمال/با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، جریانات مختلف ضدانقلاب تحرکات خود برای تأثیرگذاری و دیده شدن در حاشیه این رویداد بزرگ سیاسی در ایران آغاز کردند. جعل اخبار دروغ در شبکه‌های اجتماعی با رویکرد کاهش مشارکت و زیر سوال بردن سلامت انتخابات از جمله اقدامات این جریان است. اما در این میان […]

  آوای شمال/با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، جریانات مختلف ضدانقلاب تحرکات خود برای تأثیرگذاری و دیده شدن در حاشیه این رویداد بزرگ سیاسی در ایران آغاز کردند.

  جعل اخبار دروغ در شبکه‌های اجتماعی با رویکرد کاهش مشارکت و زیر سوال بردن سلامت انتخابات از جمله اقدامات این جریان است.

  اما در این میان اقدام عناصر وابسته به پهلوی در تلاش برای مطرح شدن نام رضا ربع پهلوی و درج خبر مرگ او در برخی کانال‌های تلگرامی است که با هدف توجه افکار عمومی به این جریان صورت گرفت و البته به سرعت تکذیب شد.

  این رفتار نشان می‌دهد که اهمیت توجه و زنده‌ماندن نام رژیم ستمشاهی برای سرکردگان این گروه به قدری زیاد است که حتی حاضر به درج خبر مرگ رضا پهلوی شدند! حتی گروهک‌های تروریستی مانند منافقین و .. برای زنده نگه داشتن و ایجاد محبوبیت دست به چنین عملی نزدند.

  گفتنی است با روی کار آمدن دولت ترامپ و جمهوری‌خواهان در آمریکا و با توجه به سیاست‌های تهاجمی‌تر این طیف در آمریکا نسبت به ایران، رضا ربع پهلوی و جریان سلطنت‌طلب خارج نشین، علی‌رغم عدم برخورداری از پایگاه اجتماعی در ایران، امید به نقش آفرینی در مخاصمات سیاسی آمریکا علیه ایران دارند.

  برچسب ها :

  نظرات