آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 4 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  مهمترین اخبار رسمی و غیررسمی از انتخابات ۹۶ را هرروز به‌‌‌صورت زنده در این خبر دنبال کنید.

  توصیه آیت‌الله جنتی به کاندیداهای ریاست‌جمهوری/ جهانگیری: می‌خواهم رئیس‌جمهور شوم

  ۲۹اوای شمال/ اردیبهشت ۱۳۹۶ انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود. طبق برنامه اعلام‌شده توسط وزارت کشور، روز ۲۲ فروردین، دستور شروع انتخابات توسط وزیر کشور صادر و از همان روز نیز هیئت اجرایی توسط فرمانداری‌ها تشکیل و ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری نیز آغاز شد. ثبت‌نام‌ داوطلبان […]

  ۲۹اوای شمال/ اردیبهشت ۱۳۹۶ انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

  طبق برنامه اعلام‌شده توسط وزارت کشور، روز ۲۲ فروردین، دستور شروع انتخابات توسط وزیر کشور صادر و از همان روز نیز هیئت اجرایی توسط فرمانداری‌ها تشکیل و ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری نیز آغاز شد.

  ثبت‌نام‌ داوطلبان از روز ۲۲ فروردین آغاز شده و تا ۲۶ فروردین به‌مدت ۵ روز ادامه خواهد یافت؛ همچنین با پایان یافتن زمان ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری، کار شورای نگهبان رسماً آغاز می‌شود و از ۲۷ تا ۳۱ فروردین، این شورا بی‌وقفه کار بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری را ادامه می‌دهد که این زمان ۵روزه تا ۵ روز دیگر هم طبق قانون قابل تمدید است، اما نهایتاً وزارت کشور در روز ۶ تا ۷ اردیبهشت، موظف است اسامی نهایی نامزدهای احراز صلاحیت شده ریاست‌جمهوری ۹۶ را اعلام رسمی کند.

  در ادامه این روند نیز کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری طبق اعلام قبلی می‌توانند از ۸ تا ۲۷ اردیبهشت ۹۶ به تبلیغ برنامه‌های خود بپردازند، اما این تبلیغات در روز ۲۸ اردیبهشت پایان خواهد یافت و نهایتاً در روز ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور برگزار می‌شود.

  گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم برای دسترسی آسان مخاطبان، مهمترین اخبار رسمی و غیررسمی مربوط به انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا را به‌صورت زنده در همین خبر به‌روز رسانی می‌کند.

  برای مشاهده اخبار جدیدی که در این خبر قرار داده شده، صفحه خود را به‌روز رسانی کنید . . . .

  ۶ اردیبهشت
  ۱۳:۴۷
  محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفته است: مجلس نمی‌تواند ناظر خوبی برای انتخابات شورای شهر باشد و ساختار مجلس برای این نظارت ساخته نشده است. (لینک)
  ۱۳:۱۷
  آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان می گوید: داوطلبان باید بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند و منتخب مردم تنها به فکر جریان‌های سیاسی نباشد. (لینک)
  ۱۳:۱۰
  محمد جواد لاریجانی گفته که، اگر کسانی که رقابت می‌کنند در زمینه‌هایی که گفته شد، حرف دقیقی برای گفتن داشته داشته باشند و این حرف دقیق را بتوانند به مردم برسانند زمینه تحول اجرایی پیدا می‌شود اما اگر در کلیات باقی بمانند در این صورت طبیعی است که مردم احساس می‌کنند که این دولت دارد کار می‌کند و چه دلیلی وجود دارد که ما آن را عوضش کنیم. (لینک)
  ۱۲:۵۲
  حجت‌الاسلام حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در حکمی محمد شریعتمداری را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرد. (لینک)
  ۱۲:۳۸
  علی‌اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور در حاشیه جلسه هیئت دولت گفته که، مواردی که تخلف از قانون باشد، بینی و بین‌الله برای هر کسی باشد، برخورد می‌کنیم. البته مواردی از تخلفات انتخاباتی بوده که به مراجع قضایی و برخی از تخلفات را هم به وزارت ارشاد ارجاع داده‌ایم.(لینک)
  ۱۲:۲۹

  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه نشست هیئت دولت به خبرنگاران گفته که خودش در تمامی مناظره‌ها شرکت می‌کند اما درباره حضور روحانی تاکید کرده است که رئیس‌جمهور نیز در مناظره‌ها شرکت خواهد کرد، البته ایشان سرشان شلوغ است و انتظار نیست که در همه برنامه‌ها حضور داشته باشند.
  ۱۲:۰۱
  سید محمد حسینی وزیر سابق ارشاد گفته است: گذاشتن کاندیدای پوششی در کنار رئیس‌جمهور خودش نوعی اعتراف به ناتوانی و نداشتن عملکرد است. (لینک)
  ۱۱:۰۴
  پرویز سروری رئیس ستاد «لیست خدمت» با اشاره به مراحل نهایی لیست خدمت، می‌گوید: با توجه به اینکه قصد ما نگاه پایین به بالا در جمع‌بندی لیست است، روز جمعه ۸ اردیبهشت انتخابات برای معرفی کاندیداهای لیست در سطح محلات انجام می‌شود و سپس به بررسی افراد منتخب می‌پردازیم. (لینک)
  ۱۱:۰۲
  بررسی صلاحیت‌ها در این دوره انتخابات شوراها نشان می‌دهد که هیئت نظارت بر انتخابات شوراها برخی افراد را خلاف قانون انتخابات شوراها تأیید صلاحیت کرده است. این هیئت نظارت زیر نظر محمدرضا نجفی، علیرضا رحیمی و محمد قمی از اعضای فراکسیون امید(اصلاح‌طلبان) اداره می‌شود. (لینک گزارش)
  ۱۰:۵۸
  اسماعیل گرامی‌مقدم سخنگوی حزب اعتمادملی عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خبر داده که احتمالاً تا ۱۵ اردیبهشت لیست اصلاح‌طلبان برای شورای شهر نهایی می‌شود. (لینک)
  ۱۰:۵۸

  رؤسای ستادهای انتخاباتی آقایان رئیسی، قالیباف و میرسلیم و شخص مصطفی هاشمی‌طبا به توهین آشنا واکنش نشان دادند اما نامزد پوششی همچنان سکوت را به واکنش ترجیح داده است. (لینک گزارش)
  ۱۰:۵۲
  عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان می‌گوید: در حال حاضر اعضای شورای نگهبان مشغول بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس هستند و تا پایان هفته جاری بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان پایان می‌یابد. تلاش می‌کنیم بررسی صلاحیت داوطلبان میان‌دوره‌ای انتخابات مجلس در ۴ حوزه انتخابیه “اصفهان”، “اهر و هریس”، “مراغه و عجب‌شیر”، “بندرلنگه، بستک و پارسیان” تا روز جمعه (۸ اردیبشهت) در شورای نگهبان پایان یابد. (لینک)
  ۱۰:۴۳
  حسین شریعتمداری مدیر‌مسئول کیهان با اشاره به جمله بی‌ادبانه‌ای که مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور درباره نامزدهای ریاست جمهوری به کار برده است، گفته است: این اقدام آقای آشنا نشان می‌دهد که ایشان علاوه بر تصدی پست مشاورت فرهنگی رئیس‌جمهور، استاد لقمان حکیم نیز هست و حال آنکه مطابق اصل ۱۴۱ قانون اساسی، معاونان و مشاوران رئیس‌جمهور نمی‌توانند بیش از یک شغل داشته باشند. (لینک)
  ۱۰:۴۰
  سایت دولت متعلق به دفتر ریاست‌جمهوری اظهارات موهن حسام‌الدین آشنا مشاور رسانه‌ای حجت‌الاسلام روحانی علیه کاندیداهای ریاست‌جمهوری را رسماً تایید و آن را بازنشر کرد. (لینک خبر تایید دولت)
  ۱۰:۲۶
  حجت‌الاسلام محمد زارع‌فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به مراحل جمع‌بندی لیست تشکل متبوعش برای انتخابات شورای شهر تهران، گفته است: از میان ۲۸۵ نفر اسامی که درخواست حضور در لیست حزب مردمی اصلاحات را داشتند، ۵۰ اسم انتخاب شد و در حال حاضر نیز ۱۰ اسم نهایی شده است. ظرف دو روز آینده ۱۱ نفر اسم باقی مانده لیست برای شورای شهر نهایی می‌شود ولی محسن هاشمی سرلیست ما خواهد بود. (لینک)
  ۱۰:۲۲

  سید مصطفی هاشمی طبا نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به خبرنگار خبرگزاری تسنیم در واکنش به توهین مشاور حسن روحانی به نامزدهای انتخابات مبنی بر اینکه آنها باید مثل سگ از مجری بترسند، گفته است: این حرف، حرف اضافه است و واقعا حرف خوبی نیست. چون این حرف، اضافه است ارزش پاسخ هم ندارد. (لینک)
  ۱۰:۰۹
  اولین روز تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ریاست‌جمهوری از امروز (۶ اردیبهشت) در صدا و سیما آغاز می‌شود.
  ساعت ۱۷:۳۰ – رادیو ایران: اسحاق جهانگیری
  ساعت ۲۲ – شبکه یک سیما: سید مصطفی هاشمی طبا
  ساعت ۲۲:۴۵ – شبکه دوم سیما: حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی
  ۱۰:۰۲
  علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی درباره توهین مشاور روحانی به نامزدهای انتخاباتی مبنی بر اینکه، نامزدها باید مثل سگ از مجری بترسند، گفته که، “خب هرکس از هرکه می‌‌خواهد بترسد، بترسد اما ما فقط از خدا می‌ترسیم. وی گفت: ما وارد حاشیه‌ها نشده و نخواهیم شد چون آماده‌ایم تا خدمت کنیم و اهل خدمت به حاشیه بی‌توجه است لذا ما به فکر خدمت هستیم.” (لینک)
  ۸:۳۴
  در حکمی از سوی ستاد مرکزی حجت‌الاسلام رئیسی محمدتقی قاسمی به عنوان رئیس ستاد رئیسی در استان ایلام انتخاب شد. قاسمی دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام است. (لینک)

  ۵ اردیبهشت

  ۱۹:۵۹
  سید احسان قاضی‌زاده هاشمی عضو شورای نظارت بر صدا و سیما در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفته است: اولین مناظره شش نامزد روز جمعه ساعت ۴ بعدازظهر پخش می‌شود. (لینک)
  ۱۸:۲۸
  حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفته است: یک اقداماتی در طول این سه سال و نیم انجام گرفته است که آن اقدامات باید ادامه پیدا کند یک اقدامات جدیدی هم هست که در برنامه صد روزه و همچنین در برنامه چهار سال انجام خواهد شد.(لینک)
  ۱۷:۲۱
  محمد دهقان رئیس ستاد انتخابات قالیباف گفته است: به‌کار بردن اوصاف زشت برای کاندیداهای ریاست جمهوری نشان دهنده ضمیر درونی تیم ارشد دولت از یک‌سو و عصبانیت آنها از عدم اقبال مردم و نگرانی از شکست انتخاباتی است.(لینک)
  ۱۶:۸
  روحانی و جهانگیری هر دو نامزد انتخابت شده‌اند و برخی از معاونان دولت نیز درگیر کارهای انتخاباتی، حال این سوال مطرح می‌شود چه کسی دولت را اداره می‌کند؟ (لینک گزارش)
  ۱۶:۰۱
  محمدعلی امانی رئیس ستاد انتخابات سید مصطفی میرسلیم، استفاده از تعابیر موهن توسط «حسام‌الدین آشنا» درباره کاندیداها را روشی نادرست خوانده و گفته که، نامزدهای انتخاباتی و نمایندگانشان به مردم و مخاطبان احترام بگذارند.هیچ یک از نامزدها نباید احساس برتری نسبت به دیگران داشته باشند و جایگاه رئیس جمهور فعلی نیز جایگاهی مساوی با پنج نامزد دیگر است. (لینک)
  ۱۵:۵۳
  رئیسی: یارانه سه دهک پایین را تا ۳ برابر افزایش خواهیم داد
  ۱۳:۵۴
  یک منبع آگاه در کمیسیون ویژه بررسی تبلیغات انتخاباتی به خبرنگار تسنیم گفته است: در جلسه ۲ اردیبهشت کمیسیون نظارت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با حضور نماینده همه کاندیداها برنامه‌های انتخاباتی به‌ آنها ارائه شد و هیچکدام نارضایتی نداشتند اما از فردای آن روز صحبت‌هایی مبنی بر سفر استانی روحانی در روز جمعه و احتمال لغو مناظره شروع شد. با این‌حال مناظره روز جمعه به قوت خود باقی است و طبعاً حضور یا عدم حضور هریک از کاندیداها نافی پخش هیچ‌کدام از برنامه‌های تلویزیونی نخواهد بود. اگر کاندیدایی چه در برنامه مناظره و چه گفت وگوی ویژه خبری حضور نداشته باشد، صندلی خالی وی در برنامه وجود دارد. (لینک)
  ۱۳:۵۰
  جلسه مشترک شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و روسای ستادهای استانی نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوزادهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری روز گذشته (۴ اردیبهشت) با حضور سید مصطفی میرسلیم، محمدنبی حبیبی دبیرکل، اسدالله بادامچیان نایب رئیس شورای مرکزی و محمدعلی امانی رئیس ستاد مرکزی انتخابات برگزار شد. (لینک)
  ۱۳:۰۶
  محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی در صفحه تلگرام خود در واکنش به توهین حسام الدین آشنا به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نوشت: پیشنهاد می‌کنم همین آشنای رئیس جمهور، مجری مناظره‌ها شود و در عمل “تئوری سگی”! خود را به مردم نشان بدهد. حتما در ارتقای سطح فرهنگ عمومی موثر است. (لینک)
  ۱۱:۳۱
  امام خامنه‌ای امروز در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی گفته‌اند: من به همه‌ی این آقایان نامزدهای انتخابات این را عرض می‌کنم و قبلاً هم عرض کردم که تصمیم بگیرند و به مردم هم بگویند و در تبلیغات‌شان هم بگویند، قول هم بدهند که برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه‌ی اقتصادی، برای بازکردن گره‌ها، نگاه‌شان به بیرون از این مرزها نخواهد بود، نگاه به خود ملت خواهد بود. (لینک)
  ۱۱:۰۳

  حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در جمع مردم بیرجند با بیان اینکه می‌توان یارانه را دو یا سه برابر کرد و این امکان پذیر است، گفته که، “فساد زیبنده نظام اسلامی نیست رئیس دولت باید در خط مقدم مقابله با مفاسد باشد.” (لینک)
  ۱۰:۵۰
  استقبال گرم مردم بیرجند از رئیسی
  ۱۰:۲۳
  مرتضی حاجی عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، به‌عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانى در تهران انتخاب شد. (لینک)
  ۱۰:۱۷
  حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سفرهای استانی خود، عصر امروز (سه شنبه ۵ اردیبهشت) به استان یزد سفر کرده و در جمع مردم این شهر سخنرانی خواهد کرد. (لینک)
  ۱۰:۷
  محمدعلی نجفی رئیس ستاد فرهنگیان روحانی درباره شرکت روحانی در مناظره گفته است: روحانی در مناظره شرکت می‌کند. بحث این بود که سفر استانی از قبل تنظیم شده و اگر بخواهد در مناظره شرکت کند، طبیعتاً باید سفر را کنسل کند که شایسته نیست چون از قبل به مردم گفته شده است. (لینک)
  ۹:۱۹
  محمدعلی نجفی رئیس ستاد فرهنگیان حجت الاسلام حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد. (لینک)
  ۹:۱۰
  حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، صبح امروز سه شنبه وارد استان خراسان جنوبی شد و مورد استقبال علی اکبر پرویزی استاندار این استان قرار گرفت. (لینک)
  ۰۰:۱۵
  محمد دهقان رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در واکنش به جهانگیری معاون اول رئیس جمهور می‌گوید: من پیشنهاد می‌کنم جهانگیری اظهارنظرش را اصلاح کند و نگوید نمی‌توان ۵ میلیون شغل ایجاد کرد بلکه بگوید، ما به عنوان دولت تدبیر و امید نمی‌توانیم. (لینک)
  ۰۰:۰۱
  علیرضا رحیمی نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس گفته که، کاندیدا شدن جهانگیری تصمیمی بود که خودش اتخاذ کرد و در این باره با شورای عالی اصلاح‌طلبان هم مشورت کردند و فکر می‌کنم که حضور جهانگیری در تقویت موضع روحانی می‌تواند موثر باشد. البته وی دلیلی برای انصراف ندارد که بخواهد انصراف دهد. (لینک)

  ۴ اردیبهشت

  ۱۷:۳۶

  حسام الدین آشنا مشاور رسانه‌ای حجت‌الاسلام روحانی طی سخنانی با این گفته که نمی‌توانیم بدون رضایت آگاهانه مناظره‌کنندگان سوال طرح کنیم، خواستار آن شده که سوالات را صداوسیما قبل از مناظره در اختیار کاندیدای متبوع او و همچنین بقیه کاندیداها قرار دهد. (لینک)
  ۱۷:۳۳
  محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی پیش وارد شهر قم شد. وی پس از ورود به شهر مقدس قم با جمعی از نخبگان این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.(لینک)
  ۱۷:۱۳
  حمیدرضا مقدم فر کارشناس مسائل استراتژیک با بیان اینکه، انتخابات دوازدهم باعث یاس و هزیمت دشمن خواهد شد، گفته است: انتخابات ریاست‌جمهوری مواجهه مردم با غرب‌‌گرایان است. (لینک)
  ۱۶:۰۷
  حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه ۴ اردیبهشت) از طریق فضای مجازی به صورت زنده با کاربران فضای مجازی صحبت خواهد کرد. این ارتباط از طریق صفحه اینستاگرام حجت‌الاسلام رئیسی به آدرس instagram.com/_u/raisi_org برگزار خواهد شد.
  ۱۵:۱۴
  سید مصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برخی برای خودنمایی و تبلیغات انتخاباتی از امکانات و منابع دولتی استفاده می‌کنند، تاکی کرده است که ما کوچک‌ترین حرکت و سخنی که حتی بوی مقابله و رقابت با آقایان قالیباف و حجت‌الاسلام رئیسی بدهد، انجام نمی‌دهیم. (لینک)
  ۱۴:۴۲

  محمد باقر قالیباف می‌گوید: در صورت پیروزی دولت مردم، یک سامانه ملی کارانه راه اندازی می‌شود و همه افراد بالای ۱۸ سال که جویای کار هستند در این سامانه ثبت نام می‌کنند از زمانی که فرد در سامانه ملی کارانه ثبت نام می‌کند تا زمانی که به بنگاه ها معرفی می‌شود، ماهیانه مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به حساب این فرد واریز خواهد شد. (لینک)
  ۱۳:۲۰
  سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور پس از پایان دومین نشست هیئت اجرایی مرکزی با اشاره به این جلسه گفته که، سیاست‌های کلی مدنظر این است که تعداد صندوق های سیار حدالامکان کمتر شود و سعی کردیم با هیات های اجرایی هماهنگ کنیم تا مکان هایی که نیاز به صندوق سیار دارند را شناسایی و اعلام کنند. (لینک)
  ۱۳:۱۴
  محمد هاشمی رفسنجانی گفته که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی چهره‌های سیاسی همچون ناطق‌نوری (برای کاندیدای پوششی) مدنظرشان بود که شخصیت توانمند و از رجل سیاسی است یا آقای دکتر عارف و البته آقایان جهانگیری و ظریف. (لینک)
  ۱۲:۴۷
  روابط عمومی ستاد انتخابات حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی مطالب منتشر شده به نقل از جمیله علم‌الهدی همسر حجت‌الاسلام رئیسی را تکذیب کرد. (لینک)
  ۱۱:۴۹
  جواد لاریجانی عضو شورای نظارت بر صداوسیما، حضور اسحاق جهانگیری به‌عنوان کاندیدای پوششی برای رئیس‌جمهور فعلی را تحقیر روحانی دانسته و گفته است: پوششی‌ها نباید در مناظرات صداوسیما حضور یابند چرا که اصلاً کاندیدا نیستند. (لینک)
  ۱۱:۴۷
  احسان ابراهیمی مسئول ستاد دانشجویی سید ابراهیم رییسی گفته است: آقای دکتر رئیسی فهم دقیق از شرایط و نیازهای جامعه دارد و می‌تواند با مدیریت و روحیه جهادی مشکلات اقتصادی را رفع کند. (لینک)
  ۱۰:۴۶
  محمد باقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه همه ما مصمم هستیم که این دولت تکرار نشود، گفته که، “ادامه این دولت به معنای آن است که اقتصاد کشور در خطر است؛ این هدف مشترک من و آقای رئیسی است.” (لینک)
  ۱۰:۱۲
  نمایندگان مجلس ماده‌ای را امروز تصویب کرده‌اند که براساس آن، آرای صادره از مراجع صالح قضایی در اجرای اصل یکصدو پنجاه‌وششم قانون اساسی در خصوص رسیدگی به شکوائیه داوطلبان بعد از تأیید صحت انتخابات و اعلام نتیجه منطبق بر مواد (۵۵) و (۵۶) این قانون، تأثیری در فرآیند و نتیجه انتخابات ندارد.(لینک)
  ۰۰:۱۸
  منیره نوبخت عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به مشخص شدن اعضای هیأت مشورتی خبر داده که، بر اساس اساسنامه و پس از رای‌گیری ۱۲ نفر از شورای مرکزی و تعدادی از افراد بیرون از شورای مرکزی مشخص شدند و هیأت مشورتی با حضور ۲۵ نفر تعیین شد. (لینک)

  برچسب ها :

  نظرات