آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72270
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای مازندران بارانی، لغزنده و در ارتفاعات نیز مه‌آلود است.

  هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود/ مه‌آلود بودن ارتفاعات محورهای مازندران

  آوای شمال/اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت تمامی محورهای مازندران بارانی و لغزنده است که رانندگان باید با رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند. وی به مه‌آلود بودن ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و گدوک اشاره کرد و ادامه داد: همچنین آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و مشکلی در […]

  آوای شمال/اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت تمامی محورهای مازندران بارانی و لغزنده است که رانندگان باید با رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند.

  وی به مه‌آلود بودن ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و گدوک اشاره کرد و ادامه داد: همچنین آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

  رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به مسدود شدن محور هراز شب گذشته به‌دلیل شدت بارش و ریزش سنگ، اضافه کرد: در صورت تشدید بارش‌ها احتمال انسداد دوباره این محور وجود دارد در حال حاضر شرایط آرام است.

  قدمی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی هر هفته در محورهای مازندران اعمال می‌شود، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۶ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

  وی با اعلام اینکه محورهای هراز و کندوان روز جمعه هفته جاری یک‌طرفه می‌شود، اضافه کرد: محدودیت تردد برای تریلر، کامیون و کامیونت در این محورها همانند گذشته اعمال می‌شود.

  رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد انواع تریلر از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه امسال از تهران به قائم‌شهر ممنوع اعلام شده است.

  قدمی با اشاره به بروز چند مورد تصادف منجر به فوت طی روزهای گذشته در محورهای مازندران، تصریح کرد: دلیل این حوادث عدم رعایت سرعت مطمئنه در جاده لغزنده بوده است که توصیه ما به تمامی رانندگان این است با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب در محورهای استان به‌ویژه زمان باران و لغزنده بودن تردد کنند.

  وی بیان کرد: بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان خودروها ضروری است و جلوی بسیاری از حوادث را می‌گیرد.

  رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

   

  برچسب ها :

  نظرات