آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 72242
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  هواداران تیم فوتبال رئال مادرید بدترین بازیکن این تیم را در شب باخت خانگی‌شان به بارسلونا انتخاب کردند.

  بدترین بازیکن رئال مادرید در ال‌کلاسیکو به انتخاب هواداران

  آوای شمال/در شب باخت خانگی ۳ بر ۲ تیم فوتبال رئال مادرید برابر بارسلونا، بسیاری از بازیکنان میزبان مادریدی مقصر بودند و کم‌کاری کردند، از کریم بنزمایی که چند موقعیت گلزنی را به هدر داد تا سرخیو راموسی که اخراجش رئال مادرید را به دردسر انداخت. هواداران رئال مادرید اما هیچ یک از بازیکنان تیم‌شان […]

  آوای شمال/در شب باخت خانگی ۳ بر ۲ تیم فوتبال رئال مادرید برابر بارسلونا، بسیاری از بازیکنان میزبان مادریدی مقصر بودند و کم‌کاری کردند، از کریم بنزمایی که چند موقعیت گلزنی را به هدر داد تا سرخیو راموسی که اخراجش رئال مادرید را به دردسر انداخت.

  هواداران رئال مادرید اما هیچ یک از بازیکنان تیم‌شان را در حد گرث بیل ضعیف ندانسته‌اند. در واقع بزرگ‌ترین اشتباه زین‌الدین زیدان در چیدمان ترکیب اصلی رئال مادرید، قرار دادن گرث بیل ناآماده به جای ایسکویی بود که در چند بازی اخیر کهکشانی‌ها خوش درخشیده و گل هم زده بود. زیدان خیلی زود متوجه اشتباهش شد و در همان نیمه اول بیل را تعویض کرد، هرچند باز هم به ایسکو میدان نداد و مارکو آسنسیو را به زمین بازی فرستاد.

  اکنون سایت اینترنتی نشریه مارکا از هواداران رئال مادرید برای ارزیابی عملکرد بازیکنان تیم‌شان در ال‌کلاسیکو نظرسنجی کرده و در آن از آنها خواسته است که با انتخاب گزینه‌های بد، قابل قبول، خوب و فوق‌العاده نظر خود را درباره هر یک از مردان زیدان که به میدان رفتند، بگویند.

  ۸۹ درصد از هوادارانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، گزینه «بد» را برای توصیف عملکرد گرث بیل انتخاب کرده‌اند. دومین بازیکن رئال که به نظر هواداران بدترین عملکرد را در ال‌کلاسیکو داشته است، کریم بنزما بود که ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی برای توصیف عملکردش، روی گزینه بد کلیک کرده‌اند. پس از این دو مهاجم، سرخیو راموس با ۶۰ درصد و کریستیانو رونالدو با ۵۰ درصد در رده‌های بعدی قرار دارند. نکته جالب درباره این نظرسنجی آن است که کاسمیرو هم با وجود به ثمر رساندن گل اول رئال مادرید در ال‌کلاسیکو جزو بدترین بازیکنان این تیم در آن بازی شناخته شده است. ۲۸ درصد از کسانی که در نظرسنجی مارکا شرکت کرده‌اند، عملکرد او را بد دانسته‌اند و به این ترتیب او در رده پنجم جدول بدترین بازیکنان رئال مادرید در بازی یکشنبه شب قرار گرفته است.

  برچسب ها :

  نظرات