آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71910
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: افرادی که به دلیل مفقودی یا هر دلیل دیگر فاقد شناسنامه هستند برای حضور در انتخابات و دریافت شناسنامه المثنی اقدام کنند.

  تمهیدات ویژه ثبت احوال برای صدور شناسنامه/ آخرین شناسنامه افراد مبنای حضور در انتخابات است

  آوای شمال/با اشاره انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: از آنجا که رأی دادن در انتخابات با ارائه اصل شناسنامه امکان‌پذیر است، بنابراین افرادی که به دلیل مفقودی یا هر دلیل دیگر فاقد شناسنامه هستند، برای دریافت شناسنامه اقدام کنند. وی افزود: برای صدور شناسنامه المثنی زمانبندی یک‌ماهه نیاز است؛ از اینرو افراد فاقد شناسنامه باید به […]

  آوای شمال/با اشاره انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: از آنجا که رأی دادن در انتخابات با ارائه اصل شناسنامه امکان‌پذیر است، بنابراین افرادی که به دلیل مفقودی یا هر دلیل دیگر فاقد شناسنامه هستند، برای دریافت شناسنامه اقدام کنند.

  وی افزود: برای صدور شناسنامه المثنی زمانبندی یک‌ماهه نیاز است؛ از اینرو افراد فاقد شناسنامه باید به این نکته توجه داشته باشند.

  سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به تمهیدات این سازمان برای انتخابات تصریح کرد: ساعات کاری این سازمان در ایام نزدیک به انتخابات جهت رفاه حال شهروندان افزایش پیدا می‌کند، ضمن اینکه در روز قبل از انتخابات و همچنین روز انتخابات اعضای این سازمان در آماده‌باش کامل جهت برگزاری مناسب این رویداد بزرگ در کشور هستند.

  ابوترابی با بیان اینکه آخرین شناسنامه افراد در سیستم انتخابات ملاک قرار می‌گیرد، گفت: کسانی که شناسنامه المثنی دارند و شناسنامه اولیه خود را پیدا می‌کنند، شناسنامه اولیه را به ثبت احوال تحویل دهند؛ چرا که شناسنامه اولیه فاقد اعتبار است.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده انتخاباتی آخرین شناسنامه افراد برای رأی‌گیری ملاک قرار می‌گیرد و سریال‌ شناسنامه‌های قبلی افرادِ دارای شناسنامه المثنی از سیستم حذف می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات