آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71835
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  تهیه کننده برنامه «یه گله جا» گفت: این برنامه ترکیبی-نمایشی که برای گروه سنی کودک و خردسال در نظر گرفته شده است و جنبه آموزشی دارد، با اجرای مجید قناد روی آنتن خواهد رفت.

  عمو قناد با «یه گله جا» به شبکه دو می‌آید/ پخش از جمعه آینده

  آوای شمال/برنامه «یه گله جا» به کارگردانی هنری امیر سماواتی، تهیه کنندگی مشترک مجید قناد و محسن مناجاتی و نویسندگی علیرضا محمودزاده از جمعه آینده از شبکه دو سیما پخش می‌شود. این برنامه ترکیبی-نمایشی که برای گروه سنی کودک و خردسال در نظر گرفته شده است و جنبه آموزشی دارد، با اجرای مجید قناد به […]

  آوای شمال/برنامه «یه گله جا» به کارگردانی هنری امیر سماواتی، تهیه کنندگی مشترک مجید قناد و محسن مناجاتی و نویسندگی علیرضا محمودزاده از جمعه آینده از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

  این برنامه ترکیبی-نمایشی که برای گروه سنی کودک و خردسال در نظر گرفته شده است و جنبه آموزشی دارد، با اجرای مجید قناد به روی آنتن خواهد رفت.

  دکورهای «یه گله جا» سوله‌ای در شهرک غزالی است. این برنامه که بیشتر جنبه آموزشی دارد، در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای آماده پخش شده است و قرار بر این است تا در اعیاد و مناسبت‌ها نیز روانه آنتن این شبکه شود.

  «یه گله جا» برنامه‌ای شاد، مفرح، نمایشی و موزیکال است که مخاطبان آن علاوه بر کودکان، بزرگسالان و خانواده‌ها هم هستند و کودکان نیز یکی از ارکان این برنامه خواهند بود. همچنین یک عروسک این گروه را همراهی می‌کند.

  قناد در این سالها برنامه‌های بازی شادی تماشا،‌ جمعه به جمعه، فیتیله و … را در کارنامه هنری خود داشته است، اما برنامه جدید او کاری متفاوت از کارهای قبلی‌اش خواهد بود.

  به گزارش فارس، پیش‌تر قرار بود تا این برنامه برای نوروز ۹۶ از همین شبکه پخش شود که این اتفاق نیفتاد.

   

  برچسب ها :

  نظرات