آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71823
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  همزمان با سفر روحانی به همراه هیأت همراه، برای افتتاح طرح‌های عمرانی و صنعتی، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با تجمع در دانشگاه به نشانه اعتراض، دانشگاه را سیاه‌پوش کرده و با پخش خرما مراسم ختم برای تولید ملی گرفتند.

  مراسم ختم تولید ملی در دانشگاه قزوین/ دانشجویان معترض: آقای روحانی کمی دیر آمدید!

  آوای شمال/دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین به دلیل عدم وعده‌های دولت مبنی بر ایجاد اشتغال و تولید ملی، در داخل این دانشگاه تجمع کردند. همزمان با سفر روحانی به همراه هیأت همراه، برای افتتاح طرح‌های عمرانی و صنعتی، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با تجمع در دانشگاه به نشانه اعتراض، دانشگاه را سیاه‌پوش کرده […]

  آوای شمال/دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین به دلیل عدم وعده‌های دولت مبنی بر ایجاد اشتغال و تولید ملی، در داخل این دانشگاه تجمع کردند.

  همزمان با سفر روحانی به همراه هیأت همراه، برای افتتاح طرح‌های عمرانی و صنعتی، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با تجمع در دانشگاه به نشانه اعتراض، دانشگاه را سیاه‌پوش کرده و با پخش خرما مراسم ختم برای تولید ملی گرفتند.

  مشکل اشتغال، بیکاری و معضلات مردمی دلایل اصلی این تجمع است که در این خصوص یکی از دانشجویان این دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین می‌گوید: آنچه تاکنون دیده‌ایم، وعده‌های دروغین، محض دلخوشی بوده و تا کی دولت وعده می‌دهد و عمل نمی‌کند؟

  یکی دیگر از دانشجویان با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیأت همراه گفت: دلیل اصلی سفر روحانی به قزوین چیست؟ اگر افتتاح یک پارک مد نظر اوست که نمایندگانش در شهر این کار را هر روز انجام می‌دهند.

  دانشجوی دیگری هم در میان معترضان اضافه کرد: چطور رئیس جمهور به همراه هیأت دولت به شهری سفر می‌کند که روزی قطب صنعت کشور بوده و امروز مدام خبر ورشکستگی واحدهای تولیدی و بیکاری نان‌آوران خانه تیتر اول روزنامه‌های شهر شده است.

  این دانشجوی قزوینی که دغدغه بسیاری برای ادامه تحصیل دارد، یادآور شد: کدام افتتاح؟ کدام طرح تولیدی؟ آیا صدای کارگران شهر به دلیل نداشتن نان شب را نمی‌شنوید! یا این که در راستای سفر تبلیغاتی به شهر قزوین، صدای آن‌ها شنیده شود.

  دانشجوی دیگری هم که در این تجمع حضور داشت، گفت: امروز درس می‌خوانیم با هزینه‌هایی که به سختی تأمین می‌شود برای فردایی که وجود ندارد؛ آقای روحانی امروز شما برای افتتاح نیامده‌اید بلکه برای عزای قطب تولید شهر قزوین سفر کرده‌اید.

  وی بیان کرد: شهر صنعتی، تولیدی و کشاورزی قزوین خوابیده است، کمی دیر آمدید؛ حالا چرا!

  لازم به ذکر است روز گذشته نیز مراسم ترحیم تولید ملی نیز در دانشکده برق دانشگاه آزاداسلامی قزوین برگزار شده بود.

   

  برچسب ها :

  نظرات