آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71689
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  مدیرکل انتخابات استانداری تهران از تائید صلاحیت 8981 داوطلب در انتخابات شوراهای شهر استان تهران خبر داد.

  صلاحیت ۸۹۸۱ داوطلب در انتخابات شوراهای شهر استان تهران تائید شد/ رد صلاحیت ۱۴۵۰ داوطلب

  تعداد ۸۹۸۱ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان تهران از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستان ها واجد شرایط شناخته شدند. وی در ادامه افزود: بر همین اساس تعداد ۱۴۵۰ داوطلب از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستانها واجد شرایط شناخته نشدند و تعداد ۱۹۴ داوطلب هم از حضور در این […]

  تعداد ۸۹۸۱ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان تهران از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستان ها واجد شرایط شناخته شدند.

  وی در ادامه افزود: بر همین اساس تعداد ۱۴۵۰ داوطلب از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستانها واجد شرایط شناخته نشدند و تعداد ۱۹۴ داوطلب هم از حضور در این رقابت انصراف دادند.

  مدیرکل انتخابات استانداری تهران ادامه داد: داوطلبانی که نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض و شکایتی دارند می توانند از فردا یعنی از تاریخ ۳ الی ۶ اردیبهشت ماه شکایت خود را تقدیم هیات نظارت استان کنند.

  سرمست تصریح کرد: هیات نظارت استان نیز از ۷ الی ۱۶ اردیبهشت ماه یعنی به مدت ۱۰ روز فرصت دارد شکایت واصله از داوطلبان رد صلاحیت شده را بررسی کرده و نتایج نهایی خود را ۱۷ اردیبهشت ماه به فرمانداری و بخشداری ها اعلام کند که بر این اساس اسامی نهایی نامزدهای انتخابات شوراهای شهر از ۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت‌ماه منتشر خواهد شد.

  وی تاکید کرد: با توجه به اینکه اسامی نهایی نامزدهای انتخابات شوراها ۱۷ اعلام می شود لذا تعدادی از افراد تایید صلاحیت شده و یا رد صلاحیت شده در این فاصلله از ادامه رقابت انصراف می دهند که این مسئله موجب تغییر این آمار می شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات