آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71456
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  جای خالی پسر کاپیتان اسبق در میان بازیکنان پرسپولیس شیرینی جام قهرمانی را با تلخی خاصی همراه کرد.

  واکنش تلخ هانی نوروزی به اتفاقات جام قهرمانی+ عکس

  آوای شمال/ سرانجام پرسپولیسی ها دیشب قهرمانی زود هنگام خود را جشن گرفتند، مراسمی رسمی که با حضور انبوه هوادارن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. تدارکات برنامه به نظر مرتب و حساب شده بود اما در میان شلوغی حاضرین، یک جای خالی خود را به تلخ ترین شکل ممکن نشان داد؛ هانی پسر کاپیتان اسبق پرسیپولیس که سال ۹۴ […]

  آوای شمال/ سرانجام پرسپولیسی ها دیشب قهرمانی زود هنگام خود را جشن گرفتند، مراسمی رسمی که با حضور انبوه هوادارن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
  تدارکات برنامه به نظر مرتب و حساب شده بود اما در میان شلوغی حاضرین، یک جای خالی خود را به تلخ ترین شکل ممکن نشان داد؛ هانی پسر کاپیتان اسبق پرسیپولیس که سال ۹۴ بر اثر سکته قلبی فوت کرده بود در هنگام بالا بردن جام قهرمانی غایب بود.
  عدم حضور هانی در مراسم با تفسیرهای مختلف همراه شد، برخی گفتند خانواده هانی به مراسم دعوت شده بودند اما به علت دیر رسیدن به مراسم اجازه ورود پیدا نکردند، برخی گفتند عمو و پدربزرگ هانی اجازه بالا رفتن از سکوی قهرمانی را به او ندادند.
  پایان مراسم اما با شروع حرف ها و حدیث ها آغاز شد، هر کس به نوعی سعی کرد اشتباه پیش آمده را جبران و دلخوری ها را از بین ببرد. پست های اینستاگرامی پرسپولیسی ها، کامنت کاربران و حتی مدالی که طارمی و مهدی مسلمان بر گردن هانی انداختند گویا نتیجه نداد و تلخی اتفاق را از دل خانواده نوروزی بیرون نکرد. حالا صفحه اینستاگرام منتسب به هانی نوروزی با حدود ۵۰۰k به حالت بسته در آمده و با پاک کردن تمامی پست ها ، از دید عموم خارج شد.

  برچسب ها :

  نظرات