آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , Monday 6 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71365
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  قیمت طلا در معاملات امروز به علت افزایش ارزش دلار به1284.98 دلار کاهش یافت اما نگرانی‌های ژئوپلتیکی مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شد.

  قیمت طلا ۵ دلار کاهش یافت

  آوای شمال/قیمت طلا در معاملات امروز به علت افزایش ارزش دلار، کاهش یافت اما نگرانی‌های ژئوپلتیکی مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شد. تنش‌های ژئوپلتیکی در مورد کره شمالی و نزدیک شدن انتخابات فرانسه و انگلیس سبب شده است تا تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران افزایش یابد. هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۴٫۷۸ دلار کاهش […]

  آوای شمال/قیمت طلا در معاملات امروز به علت افزایش ارزش دلار، کاهش یافت اما نگرانی‌های ژئوپلتیکی مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها شد.

  تنش‌های ژئوپلتیکی در مورد کره شمالی و نزدیک شدن انتخابات فرانسه و انگلیس سبب شده است تا تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران افزایش یابد.

  هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۴٫۷۸ دلار کاهش ۱۲۸۴٫۹۸ دلار فروخته شد اما هنوز در نزدیکی بالاترین قیمت از ماه نوامبر تاکنون قرار دارد.

  آرنولد مارتین، تحلیلگر اوراق قرضه در این رابطه گفت: «حرکت امروز تنها یک توقف است چراکه ما هنوز تمایل سرمایه‌گذاران به طلا را شاهد هستیم.»

  وی افزود: «سرمایه‌گذاران هنوز از طلا برای بیمه و تثبیت موقعیت دفاعی استفاده می کنند چراکه نگرانی‌هایی در مورد ارزش اوراق و سیاست وجود دارد.»

  در فرانسه، سرمایه‌گذاران در آستانه دور نخست انتخابات ریاست‌جمهوری در روز یک شنبه نگران هستند.

  اندرو آراتویلی، تحلیلگر بازار در این رابطه گفت: «موضوعات سیاسی و ژئوپلتیکی در این لحظه، حتما عوامل تقویتی هستند. »

  وی افزود: «قیمت طلا منعکس‌کننده بی ثباتی در اقتصاد جهان است. حتی اگر اقتصاد آمریکا یک رشد چشمگیر را ثبت کند، احساس حاکم در بازار آشفته است.»

   

  برچسب ها :

  نظرات