آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71344
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  یوونتوس و موناکو با غلبه بر بارسا و دورتموند راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شدند.

  صعود یووه و موناکو به نیمه‌نهایی/MSN به در بسته زد؛حذف دورتموند بی‌خطر

  آوای شمال/در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیدارهای برگشت از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه بارسلونا در نیوکمپ به مصاف یوونتوس رفت و در دیگر دیدار با ۵ دقیقه تاخیر از ساعت ۲۳ و ۲۰ دقیقه موناکو در استادیوم لویی دوم میزبان دورتموند بود. بارسلونا که در دیدار رفت در […]

  آوای شمال/در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیدارهای برگشت از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه بارسلونا در نیوکمپ به مصاف یوونتوس رفت و در دیگر دیدار با ۵ دقیقه تاخیر از ساعت ۲۳ و ۲۰ دقیقه موناکو در استادیوم لویی دوم میزبان دورتموند بود.

  بارسلونا که در دیدار رفت در حالی که در تورین حرفی برای گفتن نداشت و با ۳ گل مغلوب بانوی پیر شده در مصاف برگشت به دنبال جبران شکست و صعود به نیمه نهایی بود.

  با آغاز بازی در نیمه اول بارسا به سرعت در زمین یووه حاضر شد اما یووه هم در ۱۰ دقیقه اول به خوبی شاگردان انریکه را کنترل کرد در ادامه این بارسا بود که کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت و تا دقیقه ۳۵ این روند ادامه داشت و شاگردان آلگری تنها روی ضد حملات نصف و نیمه فرصت حضور روی دروازه ترشتگن را پیدا می کرد که به لحاظ سنگین حرکت کردن هیگواین نتوانست خطر جدی را خلق کند تا نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

  در نیمه دوم یووه با تجمع در زمین خودی در حملات بارسا و مثلث MSN اخلال ایجاد کرد و تا دقیقه ۸۰ نتوانست روی درواز بارسا حضور محسوسی داشته باشد در ادامه تعویض‌های آلگری برای استحکام خط دفاع ایجاد شد و تغییرات بارسا برای ایجاد قدرت در خط حمله شکل گرفت اما در نهایت در سبی که مدافعان یووه کم اشتباه ظاهر شدند بارسا راهی به دروازه بانوی پیر نبرد و از لیگ قهرمانان حذف شد.

  دیدار رفت با نتیجه ۳ بر صفر به سود یوونتوس خاتمه یافته بود.

  دیدار برگشت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

  در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت یوونتوس با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد.

  در دیگر دیدار مهم امشب دورتموند که در خانه مغلوب موناکو شده بود برای بازگشت به بازی پا به نبردگاه لویی دوم گذاشته بود اما این دیدار که به دلیل مسائل امنیتی با ۵ دقیقه آغاز شد با حملات سرسام آور موناکو آغاز شد و نماینده فرانسه در دقیقه ۳ توسط ام‌بامپه به گل رسید. در ادامه بازهم موناکو مدیریت لحظات بازی را در اختیار داشت و گل دوم را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری میزبان خاتمه یابد.

  در نیمه دوم دورتموند بهتر بازی کرد و توسط رویس یکی از گل‌ها را جبران کرد اما در نهایت در دفاع و حمله نا امید کننده ظاهر شد و نتوانست نتیجه دلخواه را کسب کند و به دلیل شکست در دو بازی رفت و برگشت از حضور در نیمه نهایی باز ماند تا نماینده شگفتی ساز فرانسه راهی نیمه نهایی شود.

  دیدار رفت با نتیجه ۳ بر ۲  به سود موناکو خاتمه یافته بود.

  دیدار برگشت با نتیجه ۳ بر یک به سود موناکو خاتمه یافت.

  برای موناکو ام‌بامپه ۳، فالکاو ۱۷ و جرمیان ۸۱ گلزنی کردند و تک گل دورتموند را رویس در دقیقه ۴۳ به ثمر رساند.

  در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت موناکو با نتیجه ۶ بر ۳  به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد.

  انتهای پیام/ک

   

  برچسب ها :

  نظرات