آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71270
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  انجمن داروسازان ایران در نامه‌ای خطاب به سازمان تأمین اجتماعی ضمن انتقاد از دیرکرد در پرداخت مطالبات خود، خواهان پرداخت بدهی‌های عقب افتاده شدند.

  اعتراض انجمن داروسازان نسبت به دیرکرد بدهی دولت

  آوای شمال، نجمن داروسازان ایران در نامه‌ای خطاب به سازمان تامین اجتماعی ضمن انتقاد از دیرکرد در پرداخت مطالبات خود خواهان پرداخت بدهی عقب افتاده شدند، متن نامه انجمن داروسازان ایران به شرح زیر است: جناب آقای دکتر نوربخش مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی با سلام و احترام ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال نو […]

  آوای شمال،

  نجمن داروسازان ایران در نامه‌ای خطاب به سازمان تامین اجتماعی ضمن انتقاد از دیرکرد در پرداخت مطالبات خود خواهان پرداخت بدهی عقب افتاده شدند، متن نامه انجمن داروسازان ایران به شرح زیر است:

  جناب آقای دکتر نوربخش

  مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی

  با سلام و احترام

  ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال نو خدمت جنابعالی و همکاران ارجمندتان در سازمان تامین اجتماعی به استحضار می‌رساند که علی‌رغم وعده‌های داده شده در سال گذشته مبنی بر پرداخت مطالبات آبان ماه داروخانه‌ها متاسفانه با وجود گذشت یک ماه از سال جدید داروخانه‌ها در اغلب استان‌های کشور هیچ دریافتی از سازمان‌های بیمه نداشته‌اند.

  با توجه به پوشش بیمه‌ای ۷۰ تا ۱۰۰ درصدی اغلب نسخ داروخانه یک ماه عدم دریافت وجه از بیمه‌ها به معنی قطع درآمد یک ماه داروخانه است. این در شرایطی است که موسس داروخانه هر ماه مجبور به پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری داروخانه است.

  از جنابعالی خواهش می‌کنیم که این رویه ناصواب ۶ تا ۷ ماه نگه داشتن سرمایه داروسازان و بدتر از آن پرداختی صفر در یک ماه امسال را بشکنید تا بیش از این باعث فلاکت اقتصادی داروخانه‌ها نشود.

   

  برچسب ها :

  نظرات