آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71245
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  صبح امروز 25 سرنشین پرواز هواپیمای شرکت هواپیمایی "تفتان ایر" استان سیستان و بلوچستان به دلیل انجام فریضه نماز از پرواز جا ماندند.

  مسافران نمازخوان از پرواز جا ماندند/عذرخواهی مدیرعامل تفتان ایر از مردم/ خلبان ۱۵ روز تعلیق شد+ تصاویر

  آوای شمال/ضمن عذر خواهی از مسافرین در تشریح این خبر گفت:پرواز هواپیمای صبح امروز تفتان ایر درحالی که قراربود ساعت چهارنیم به تهران انجام شود ساعت ۴:۴۸ پرواز کرد. وی ادامه داد:سه دقیقه قبل حرکت وقتی مسافران متوجه شدند که تا رسیدن به تهران نمازشان قضا می شود در پای پلکان هواپیما به نماز ایستادند […]

  آوای شمال/ضمن عذر خواهی از مسافرین در تشریح این خبر گفت:پرواز هواپیمای صبح امروز تفتان ایر درحالی که قراربود ساعت چهارنیم به تهران انجام شود ساعت ۴:۴۸ پرواز کرد.
  مسافران نمازخوان از پرواز جا ماندند
  وی ادامه داد:سه دقیقه قبل حرکت وقتی مسافران متوجه شدند که تا رسیدن به تهران نمازشان قضا می شود در پای پلکان هواپیما به نماز ایستادند که با اصرار و شتاب خلبان، پلکان ازهواپیما جدا شد و هواپیما پرواز کرد که با این اقدام ۲۵ نفر از مسافران زاهدان- تهران از پرواز جا ماندند.
  مسافران نمازخوان از پرواز جا ماندند
  وی ادامه داد:با توجه به اینکه امروز روز ارتش است، همه پروازهای صبح امروز باید پیش از ساعت ۷:۳۰ به فرودگاه مهرآباد می‌رسید که در غیر این صورت پرواز باید با تاخیر چند ساعته انجام می‌شد.
  وی با اشاره به محروم شدن ۱۵ نفر از  کارمندان که کوتاهی آنان موجب این اتفاق شده بود ،افزود:مسافران جا مانده در صورت تمایل میتوانند از پرواز ویژه که برای آنها اختصاص یافته پنجشنبه شب ساعت ۲۱:۱۵ برای خود مجددا بلیط تهیه کنند و یا هزینه بلیط خود را به صورت کامل دریافت کنند.
  مدیر عامل ، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر از کلیه مردم و روحانیون بابت بی توجهی خلبان به فریضه نماز عذر خواهی کرد.
  انتهای پیام/پ

  برچسب ها :

  نظرات