آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 71163
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی می‌گوید شخصی گفته که به‌ازای پرداخت مبلغی، می‌تواند کاری کند ملوان به لیگ برتر صعود کند.

  رضاییان: گفتند “پول بده تا ملوان را لیگ برتری کنیم”/ کم‌کم دارد باورم می‌شود رمالان قدرت دارند

  آوای شمال/بد جایی این شکست را تجربه کردیم. چند هفته بود روند رو به رشدی در پیش گرفته بودیم. در مجموع در دیدارهای ۶امتیازی، نتایج خوبی کسب نکرده‌ایم، به‌خصوص در این مسابقه. پارس جنوبی از ما بهتر بازی کرد. شاید دلیل این شکست، شرایط اقلیمی و اینکه ارتفاع شهر جم از سطح دریا نسبت به […]

  آوای شمال/بد جایی این شکست را تجربه کردیم. چند هفته بود روند رو به رشدی در پیش گرفته بودیم. در مجموع در دیدارهای ۶امتیازی، نتایج خوبی کسب نکرده‌ایم، به‌خصوص در این مسابقه. پارس جنوبی از ما بهتر بازی کرد. شاید دلیل این شکست، شرایط اقلیمی و اینکه ارتفاع شهر جم از سطح دریا نسبت به انزلی به‌مراتب بالاتر بود. بالاخره بازی خانگی پارس جنوبی بود و تماشاگران زیادی نیز از این تیم حمایت کردند که انگیزه حریف را چند برابر کرد.

  وی با بیان اینکه هنوز شانس صعود ملوان به لیگ برتر از بین نرفته است، اظهار داشت: سرنوشت صعود ملوان به لیگ برتر پیش‌تر دست ما بود و اگر بازی‌های خود را می‌بردیم، به لیگ برتر صعود می‌کردیم، اما حالا  اما و اگرها بیشتر شده است. باید دیدارهای خود را پیروز شویم و سایر مدعیان بازی‌های خود را ببازند. هنوز تا تیم‌های رده‌های ششم و هفتم شانس صعود دارند. ما نیز شانس زیادی برای صعود داریم اما کارمان سخت است.

  مدیرعامل ملوان انزلی همچنین، از تلاش یکی از افراد پشت‌پرده فوتبال برای ارتباط با خودش پرده برداشت و تصریح کرد: پس از عید نوروز و زمانی که تیم ملوان شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر داشت، یک شخص تماس‌های زیادی با من گرفت و حتی می‌گفت “من تیم ملی را در بازی‌هایش برنده می‌کنم”! این افراد ابتدا ادبیاتی جذب کننده دارند و می‌گویند “پولی به من بدهید تا ملوان را به لیگ برتر بیاورم”، اما زمانی که به حرف آنها توجه نکنی می‌گویند “اگر پول ندهی نمی‌گذاریم این تیم به لیگ برتر بیاید”. ما هم کم‌کم باورمان می‌شود رمالان و جادوگران قدرتی دارند!

  رضاییان افزود: او پیش‌تر به من گفت “اگر به من اعتماد نداری،‌ تیمی را نام ببر و ببین که من می‌توانم آن را قهرمان لیگ برتر کنم یا نه”. من تیم فجر را نام بردم و او گفت “از بین تیم‌های مدعی و استقلال و پرسپولیس یکی را بگو!” مشخص است که یکی از همین تیم‌هایی قهرمان می‌شود که در معرض جام گرفتن هستند. او گفت “از تیم‌های خارجی نام ببر تا قهرمان لیگ کشورش کنم”، من هم گفتم “اگر می‌توانی کاری کن بورتسموث قهرمان لیگ برتر انگلیس شود!” او هم گفت “تیم‌هایی مانند منچستریونایتد و آرسنال را بگو” و من گفتم مشخص است که یکی از همین‌ها قهرمان انگلیس خواهد شد.

  «آن شخص می‌گفت “من باعث شدم که فلان نتیجه رقم بخورد” یا می‌گفت “گل‌هایی را که در یک بازی خوردید، باعثش من بودم»،  وی با بیان این جمله ادامه داد: زمانی که با فولاد در سال ۸۴ قهرمان لیگ برتر شدیم، یکی از کارکنان تیم که از زمین تمرین ما نگهداری می‌کرد، پس از قهرمانی گفت “باید پاداشی معادل پاداش بازیکنان اصلی تیم به من پرداخت کنید”. زمانی که علت را جویا شدم، گفت “من بیشتر از بازیکنان در قهرمانی نقش داشتم! چون طلسم‌ها را باطل می‌کردم و اجازه نمی‌دادم طلسم تیم‌های حریف موثر واقع شود”!

  برچسب ها :

  نظرات